Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Mbrrita
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Mbrrita, Posted 01 Korrik 2009, 23:13
Vetem doja t'ju them qe edhe une sikur ajo bizelja e Andersen-it s'do tu le rehat. Princeshat e princerit te njohin vetveten, te tjereve s'kam ç'tu bej. :dru:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Mbrrita, Posted 02 Korrik 2009, 22:26
kokërrmeli shkroi:Vetem doja t'ju them qe edhe une sikur ajo bizelja e Andersen-it s'do tu le rehat. Princeshat e princerit te njohin vetveten, te tjereve s'kam ç'tu bej. :dru:

Pershendetje dhe mirserdhe.

Edhe pse pak e cuditshme menyra per te prezantuar vehten me duket origjinale.
Vetem nuk na dhe asnje lloj tjeter prezantimit ne menyre qe te krijosh nje figure mbi personin qe do ndajme opinionet tona.

Shpresoj se nuk prezantohesh keshtu edhe ne realitet se vaj halli pastaj(kjo ishte per shaka) :mandi:

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Mbrrita, Posted 03 Korrik 2009, 22:15
Mire se na ke gjet.

Mos na fillo me tregu historine e katragjysherve tash, me kyt prezantim te gjat qe ke ba. Munesh me dal direkt ne tem e me prezantu vedin. :mandi:
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Mbrrita, Posted 03 Korrik 2009, 23:36
Mir ma bât se e meritojsha, e ju kerkoj falje se edhe rregullat ma elementare te mirsjelljes s'i kam rrespektu. Po e ndreqi pak, por pak vetem :engjell

Mirmrama e mir se ju gjeta !

Une jam kokerrmeli, jam tip i marrshem dhe i dhimshem. Ndoshta m'ik marrja dhe ma vone e nxjerri edhe une kamen poshtë deres, si nana dhia, e ju kallxoj Geox-at. (sa per dijeni e kam 42 numrin e kams nese ktu asht kush qe ban dhurata) :flm . Edhe nji gja tjeter per me shmang çdo keqkuptim : jam djal. Por dera jeme asht e hapun per gjithkenin boll qe pare mos me m'lyp :) .

Shpresoj qe do t'ia kalojm mir s'bashku, vetem po m'kundershtut, se une kam qejf me pas t'drejt gjithmon :dru:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Mbrrita, Posted 04 Korrik 2009, 10:12
Mire se erdhe yeahbaby yeahbaby
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Mbrrita, Posted 04 Korrik 2009, 21:54
Me prezantim te pare, na kerkon dhurata, pse kaq materialist zotrote.

Edhe marshallah kamen e vogel e paske, sa blen njiri nji pal per ty, blen dy pale per vedi.


Edhe pare doke, na presim pare prej teje, ti prej nesh :)
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Mbrrita, Posted 06 Korrik 2009, 01:26
Nji nan e jemja thot, "kush lyp past faqen e zez por pa gja s'mét". E ktu hala s'me njeh kush, kshtu qe s'i la marre vedit mrapa. Masanej thojn "dy kamb per nji kry jan", e "kush s'ka kry ka... kamb". Shkurt muhabeti, m'pelqejn surprizat :-D
42 asht numri ideal per njerzit. E ka than edhe Da Vinçi kur ka studiu harmonin e trupit t'nierit. Se 42 shprehet edhe si shumzimi i 6 me 7. 6-ta asht numer perfekt n'matematik, kurse 7-ta asht numer perfekt ne filozofi. Po tesh ça ke me than. Mos kujto, por me 39 tande, ti je larg perfeksionizmit (e di qe ke me than 38 por femnat ja bajn me hile vedit ka nji numer) :)
E me m'fol per pare m'idhnon, ma mir m'bjer. (m'bjer s'asht ne kuptimin "më sill para" por "me godit" :)

:flm ksanthi
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 11:29
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari