Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Ciao
Drejtues

Poste: 8
Antarësuar: 31 Janar 2009, 01:57
Ciao, Posted 04 Shkurt 2009, 18:59
Un jam visi.. Shpresoj tja kaloj mire me ate pak koh qe do jem ketu :P


Hajd mire se ju gjeta!
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Re: Ciao, Posted 05 Shkurt 2009, 01:49
Visi
Mirse erdhe ne kete site.
Bere mire qe erdhe se mendoj se gjen mike dhe nese ke ndonje pyetje mund te gjesh pergjigje apo miqesira.

shendet
Liberta
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 8
Antarësuar: 31 Janar 2009, 01:57
Re: Ciao, Posted 05 Shkurt 2009, 03:06
Flm Liberta...Do e kem parasysh nese do kem ndonje pyetje... do pyes! :P
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: Ciao, Posted 06 Shkurt 2009, 20:23
ciao visi
kalofsh mire midis nesh.
dhe argetim te kendshem :shular:
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Re: Ciao, Posted 06 Shkurt 2009, 22:26
Si e gjete kete sit Visi?

Klm ketu :shkelm
WWW Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 8
Antarësuar: 31 Janar 2009, 01:57
Re: Ciao, Posted 07 Shkurt 2009, 03:20
Noa_al flm shum!

Klis.. u ngaterrova ne kete sit duke ec rruges dhe u rrezova ktu mrena!
love1 :flm :bravo: yeahbaby
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Ciao, Posted 08 Shkurt 2009, 22:42
Mire se na gjete Vis :bravo:
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Ciao, Posted 08 Mars 2009, 12:08
mire se erdhe
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 12:50
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari