Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 15 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Pershendetje
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 65
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Pershendetje, Posted 18 Qershor 2009, 15:54
Pershendetje, jam Diana. Miresejugjej dhe deshiroj te shkruaj me ju ne kete forum, sepse me pelqyen shume temat e hapura ketu. Shpresoj te kaloj sa me mire ne kete forum simpatik me nje emer interesant dhe kuptimplote...
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Pershendetje, Posted 18 Qershor 2009, 22:12
Diana shkroi:Pershendetje, jam Diana. Miresejugjej dhe deshiroj te shkruaj me ju ne kete forum, sepse me pelqyen shume temat e hapura ketu. Shpresoj te kaloj sa me mire ne kete forum simpatik me nje emer interesant dhe kuptimplote...

Se pari te falenderoj per komplimentet shume te qelluara qe i bere faqes se proletareve.
Se dyti te uroj tja kalosh sa me kendshem ne shoqerine proletare sepse kemi krijuar nje shoqeri virtuale paqedashese dhe mikpritese.Mirsevjen ne mesin tone.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Pershendetje, Posted 18 Qershor 2009, 22:43
Diana!
Mirse ke ardhe ne sitin e miqve!
Besoj se ju e vleresuat sitin. Ju e keni vu re se ketu nuk ka perplasje, provokime, ironira,satira, perpose ndonje qe vete miqte din ta shkapercejne me finese kete person.
Ketu nuk ka tema qe te prekun sadopak ndjenjat dhe shijet e ndryshme te njerzve.
Cdo material qe vihet nga miqte eshte e lire dhe jo e manipuluar. Nese ka kush shqetesim te tille eshte i lire te bashkebisedoje ...
Falemnderit qe ke ardhe! E kalosh mire!
Te lumte per poezite madhore te poetve tane te medhenje qe ke vendose te repertori ei poemave.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 65
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Re: Pershendetje, Posted 19 Qershor 2009, 03:26
Ju falenderoj per mikpritjen te nderuar I-Ameshuar dhe Laert. Me ka bere pershtypje ky sit per harmonine, eshte e vertete. Ndjehem e nderuar te jem ne mesin tuaj.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: Pershendetje, Posted 20 Qershor 2009, 12:43
pershendetje diana.
mireserdhe midis nesh.
me behet qejfi qe shoh nje bashkeqytetare ne mesin e ketij siti,(ne mos gabohem jeni nga pogradeci???)
shpresoj tja kaloni sa me bukur midis nesh.
pershendetje te sinqerta noa_al
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Vendodhja: Fier
Antarësuar: 16 Maj 2009, 17:24
Re: Pershendetje, Posted 20 Qershor 2009, 14:44
Welcome in www.proletari.com
KONTI
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Pershendetje, Posted 21 Qershor 2009, 08:46
Mire se erdhe Diana .
Mos jeni antare dhe ne Forumin shqiptar?
Nqs po atehere gezohem qe midis nesh ndodhet nje person me vlera , nqs jo prape gezohem qe do shkembejme idete dhe shqetesimet tona.

Me respekt Ksanthi, qendrim te kendshem.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Pershendetje, Posted 21 Qershor 2009, 13:56
mireserdhe Diana :muah
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 65
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Re: Pershendetje, Posted 22 Qershor 2009, 03:04
Mire se ju gjej te nderuar Noa_Al, KONTI, Ksanthi dhe Angela. Jam e lumtur te jem ketu me ju sepse vertet kam pare shkrime shume te mira dhe shoqeri te kendshme. Ju faleminderit per mikpritjen. :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Pershendetje, Posted 24 Qershor 2009, 20:46
Diana shkroi:Pershendetje, jam Diana. Miresejugjej dhe deshiroj te shkruaj me ju ne kete forum, sepse me pelqyen shume temat e hapura ketu. Shpresoj te kaloj sa me mire ne kete forum simpatik me nje emer interesant dhe kuptimplote...

Nje pyetje kisha une nqs ben gjithmone brenda mundesive dhe ne respekt te jetes private.
Do te deshiroja te dija ndonje gje me shume rreth jush.
Si pershembull, cfare profesionit keni, apo ndonje gje tjeter qe do te pelqeje ta ndaje me miqte e ri per te krijuar nje ide apo dhe ndare ekperienca te jetes me njeri-tjetrin.
Gjithmone ne qofte se deshiron thjesht per tu njohur me shume me njeri-tjetrin.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 15 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 23:17
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari