Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
mirembremaaaa
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
mirembremaaaa, Posted 30 Janar 2009, 22:27
mirembrema te dashur....

u shtua dhe nje anetare e re fringo.... :mrgreen:

u regjistrova ne kete forum sepse me fal nje ndjesi te cuditshme familjare... :lol: , pra jam Angela.. jetoj ne itali, jam 20 e ca vjece...ndersa te tjerat do i mesojme ne vazhdim...shpresoj te gjendemi mire se bashku 8-)

ju puth fort te gjitheve dhe urime per forumin....
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: mirembremaaaa, Posted 30 Janar 2009, 22:37
Po e kam e thene qe kjo vajze do me luaje nga mend e kokes po s'me besonte njeri :lol:

Po ku je maj naqe se ta kam ba venin gati kelltup e ne psikologji do biesh :lol:

Tashi ajo njezeta perpara me beri nje cike me qesh :lol: po haj me se une kam 2vjet qe e lashe njezeten mbrapa :lol:
Na more ne qafe me ate titullin se tash duhet me te pershndet vetem naten :lol:

Mirserdhe dhe ja kalosh sa me kendshem mes nesh


Ps: Mu duke si anetare dyshe ti mu apo me bejne syte mua :lol: ;)
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: mirembremaaaa, Posted 30 Janar 2009, 23:22
Mirmramaaaaa angela

E Hosh gjeden :lol:
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: mirembremaaaa, Posted 03 Mars 2009, 14:55
FALEMINDERIT I-AMESHUAR...DHE KRISTELA :muah

P.S. KRISTELA CA KUPTIMI KA AJO QE ME KE SHKRUAJTUR LAL SE PO VRAS TRURIN PO KOT... :) :)
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: mirembremaaaa, Posted 03 Mars 2009, 16:00
ohhhhh ngjelina mirembrema edhe mirserdhe midis nesh nj puthje per ty :muah :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: mirembremaaaa, Posted 08 Mars 2009, 12:00
mire se erdhe angela. :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 23
Vendodhja: On Board
Antarësuar: 06 Maj 2009, 07:06
Re: mirembremaaaa, Posted 14 Maj 2009, 06:03
:) 20 'e sa' vjece thot mashtrusja se ka frike mos ngel pa burre :engjell

erdha ke kjo tema jote me te pershendet meqe nuk te kam rastisur on,gjithsesi shpresoj te koicidojme se shpejti se shume i qehte forumi,ka nevoj per pak rremuj..right?!

kiss shtrige :muah
.
When you educate a man you educate an individual; when you educate a woman you educate a whole family


Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 23:21
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari