Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Pershendetje
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Vendodhja: Fier
Antarësuar: 16 Maj 2009, 17:24
Pershendetje, Posted 16 Maj 2009, 17:34
Pershendetje....Ka mbet na i vend per mua ketu mer ?!! apo i kan zene te gjithe?shpresoje te kete.... :engjell
Ju pershendes dhe miresejugjeta !!
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: Pershendetje, Posted 16 Maj 2009, 17:40
patjeter mireserdhe konti.
shpresoj qe te kenaqesh ketu midis nesh .
kalo mire .
noa_al :-D
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Pershendetje, Posted 16 Maj 2009, 17:51
KONTI shkroi:Pershendetje....Ka mbet na i vend per mua ketu mer ?!! apo i kan zene te gjithe?shpresoje te kete.... :engjell
Ju pershendes dhe miresejugjeta !!Uf kush erdhi.Me ke munguar vellacko.
Mire se erdhe, nipcja tu be burre , gjeji ndonje nuske
:muah :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Pershendetje, Posted 16 Maj 2009, 18:47
KONTI shkroi:Pershendetje....Ka mbet na i vend per mua ketu mer ?!! apo i kan zene te gjithe?shpresoje te kete.... :engjell
Ju pershendes dhe miresejugjeta !!

Ja me ne fund shoku sillo na erdhi ne mesin e proletarve :bravo:
Mirserdhe lale dhe tashi me ze me shpesh online se me thane se me kishe kerku nga siti rremuja.com :engjell
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Vendodhja: Fier
Antarësuar: 16 Maj 2009, 17:24
Re: Pershendetje, Posted 17 Maj 2009, 12:52
Ehh mo I-AMSHUARI jam tip zevzek qe kerkoje shume si tip lypsari i thone keta lalet ketej nga fieri :) por sa tia mar dores mire ketij portali se kam shume paqartesi sa ti emsoje pak opsionet.U regjistrova pasi pash qe ketu ka shume antare qe kan qene nga ajo lagja matane dhe shume me brume qe do ja vleje per te diskutuar.Do me pelqenete kjo pasi jam edhe POLITIKAN i ardheshem dhe normalisht qe me duhen info perballje,sfida e plot te tjera.Jam i sigurt qe kemi per t'ia kaluar mire,pa dallim ane politike se une jam icik si shume i majte :engjell
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Pershendetje, Posted 17 Maj 2009, 18:19
MIRE SE KE ARDHE!

Te jesh i sigurte se ww.proletari.com nuk ka perzgjedhje interesash partish, fenash, racash,nacionalitetesh........Mund te them me mburrje se i zoti i kesaj siti ka sjelle nje risi, qe une jo se jam shetites apo pjesmarres i tyre nuk kam gjete si kjo sepse sic e shefe ti eshte edhe per shqiptaret edhe per italianet.
Ti futesh nje analize perciptas eshte vetem nje shprehje e kultures shqiptare ne aspektin global. Sikur te duan te futen amerikan, angleze, greke, serbe,.....ruse vecse i rritet vlera e kultures internacionale. Ketu nuk ka paragjykime dhe si e tille nuk ka gjueti kunder mendimeve, perpose nje diversiteti mendimesh dhe ne fund mbetemi miqe.
Kush prish harmonine i hiqet teksti sepse synimet e ndokujte per ta bere corbe sitin sic i ka be te tjera nuk ketu ku te lozi harushe.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 23
Vendodhja: On Board
Antarësuar: 06 Maj 2009, 07:06
Re: Pershendetje, Posted 17 Maj 2009, 21:00
Konti mirserdhe njeher e te prifte e mbara ne proletari.com por keshtu si fytyre i njohur me dukesh...nga emri :engjell ne cilin klub virtual jemi takuar me pare? ups;

Meqe jam pak e dobet me kujtesen vec me thuaj nese kemi qen shok apo jemi kap rej flokesh (megjithese e kam si princip,meshkuj nuk dhunoj :dru: ).

Anyway,desha vec te uroj qendrim te kendeshem dhe te sugjeroj ta nderrosh sitin ne gjuhen angleze se mua kur erdha s'me tha kush :shkelm
.
When you educate a man you educate an individual; when you educate a woman you educate a whole family


Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Pershendetje, Posted 18 Maj 2009, 15:51
Weee cerri paska fut kembet dhe ketu :lepirse:
te uroj nje mireseardhje sic vetem une di love1 dhe shpresoj t'ia kalosh sa me keq ketu :lepirse: te mos te te doje asnje dhe te mos te te flasi asnje :engjell
( te gjitha ne sensin e shakase qen, e di ti mo ups; )

P.s Diva shpirt sisha une ketu se ta kisha then ta beje ne ang.. se keta ketu jane pa shpirt dhe te len te vuash shpulle:
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 12:17
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari