Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 12 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
+1
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 47
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Re: +1, Posted 04 Prill 2009, 16:30
Te falenderoj Laert !
Jam e sigurt qe do kaloj me se miri kohen ketu !
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 25
Antarësuar: 30 Janar 2009, 19:24
Re: +1, Posted 09 Prill 2009, 14:50
Nuk te urova patkojte nga dielli e dashtun, por mos kthefsh takat e te ikesh qe ketu :zemer
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 12 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 23:52
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari