Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 12 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
+1
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 47
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
+1, Posted 30 Janar 2009, 21:08
Ju pershendes te gjitheve !
Jam katharine !Jetoj ne USA .
Erdha pasi me pelqeu te regjistrohem ne kete faqe
dhe shpresoj te jem e kenaqur deri ne fundin qe nuk dihet !
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: +1, Posted 30 Janar 2009, 21:17
Se prisja jo vetem qe te prezantoheshe po as qe do rregjistroheshe sinqerisht e kam. :oops:
Me kete me le te kuptoj qe respekti qe ke pas ndaj mejet e paske ruajtur dhe kjo eshte princip i larte i nje goce shqiptare. Ndihem i respektuar dhe shpresoj qe ta kthej reciprokisht.
Me falni anetareve qe e ktheva pak ne personal po ngaqe e njoh Kathin prej kohesh dhe mu be qefi qe ndodhet mes nesh
Mirserdhe mes nesh dhe do shikosh qe fjala e lire dhe vleresimi i njeriut eshte baza i ketij portali.
Nje pytje kisha po ai +1-shi ca eshte se nuk ma thithi antena :mrgreen:

Me respekt I-AMESHUAR


Ps: se mos me shkrush greqisht se do te rraf :lol:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 47
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Re: +1, Posted 30 Janar 2009, 22:06
Sinqerisht me kete postim e kuptova konsideraten ndaj meje pasi nuk e dija opinionin qe kishe !
Nuk pretendoja te gjeja kete ngrohtesi dhe mikpritje nga ti por megjithate duke patur parasysh qe nuk kemi patur asnjehere perplasje thashe perse te mos ?!Respektin e kam pas gjithmone pavaresisht nga c'eshte bere poshte e perpjete .Bota na ka inat :mrgreen:

Ai +1 eshte pasi u shtua edhe nji yll ne liste :mrgreen: .
Faji nuk eshte i antenes ,eshte i frekuencave qe ndryshuan :?

Hajd se do shifna rrotull .
Sa per dijeni ,jam fut me kemben e djathte per mbaresi !Greqisht nuk shkruaj pasi e kam harruar pa jo se nuk do shkruaja jo :lol:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: +1, Posted 30 Janar 2009, 22:29
Mire se na erdhe.

Bash qef ktu 8-)
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: +1, Posted 30 Janar 2009, 22:34
mirese erdhe kathshtriga.... :D

doja te dergoja nje puthje por momentalisht nuk gjej ikonen... :roll:
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 47
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Re: +1, Posted 30 Janar 2009, 22:56
Kristela flm per mikpritjen !

Angela te puth pa ikone une se per te shijuar puthjet e mia nuk hyn ne pune ikona !(ishalla nuk e lexon Bona kete se do ngel tu mu xhavit per i puthje pa ikone ) :o

Te pershendes nga majat e USA me debore !
Ikonat ec i vjedhim diku tjeter ...
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: +1, Posted 08 Mars 2009, 12:11
mire se erdhe
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 25
Antarësuar: 30 Janar 2009, 19:24
Re: +1, Posted 20 Mars 2009, 18:42
Katharine, mireserdhe e mos i kthefsh takat kurre.... :engjell
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 47
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Re: +1, Posted 04 Prill 2009, 16:09
Ksanthi flm ...mireserdhe edhe ti !


Hyllin rrofsh per urimin ...por mbi dhe nuk do thahem :engjell
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Re: +1, Posted 04 Prill 2009, 16:17
Mire se erdhe!
Te jesh e sigurt se ketu nuk do te gjeshe konfrontim sepse ''bletet'' qe shetisin ketu ndjehen mire dhe me ngrohtesi kalojne cast dinjitoz.
Peres te kemi konflikt? A thua kena me nda toka apo pronat? jo!
Vetem te mblidhena se gjuha na bashkon dhe deshirat e mira. Ne presim te hapesh tema dhe te marresh pjese ne bashkebisedime.
E kalosh mire!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 12 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 23:34
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari