Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 19
Antarësuar: 21 Prill 2009, 19:19
Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj, Posted 21 Prill 2009, 19:27
pershendetje te gjithe antarve te ketij forumi jam azemi dhe jetoj ne greqi jam 24 vjec te tjerat i lem per me vone shpresoj se do te me pranoni ne mesin tuaj faleminderit
mos kerko me shume se cte japin se nuk merr asgje?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: me pranoni dhe mua ne mesin tuaj, Posted 21 Prill 2009, 19:29
Faktikisht vendet jane zene por do mundohemi te te veme ne ndonje karrige me ndonje tjeter :) :)
Mire se erdhe , qendrim te kendshem .
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 19
Antarësuar: 21 Prill 2009, 19:19
Re: me pranoni dhe mua ne mesin tuaj, Posted 21 Prill 2009, 19:38
ksanthi shkroi:Faktikisht vendet jane zene por do mundohemi te te veme ne ndonje karrige me ndonje tjeter :) :)
Mire se erdhe , qendrim te kendshem .
faleminderit ksanthi qe me bet nje vend edhe mua ketu mos e kini problem se jam i dobet nuk do te zej shume vend
:kiss per ty
mos kerko me shume se cte japin se nuk merr asgje?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: me pranoni dhe mua ne mesin tuaj, Posted 21 Prill 2009, 20:11
azemi-24 shkroi:pershendetje te gjithe antarve te ketij forumi jam azemi dhe jetoj ne greqi jam 24 vjec te tjerat i lem per me vone shpresoj se do te me pranoni ne mesin tuaj faleminderit

Pershendetjet e mia Azem
Te uroj mirseardhjen ne mesin e proletarve shqiptar. Shpresoj tja kalosh sa me kendshem ne shoqerine tone.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj, Posted 21 Prill 2009, 23:07
Ju uroj: Mirse erdhe ne forumin tone!
Le ta kalosh mire! Deshira ime eshte te ndjehesh mire dhe te shprehesh mendimet sikurse ne pjesmarresit. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 19
Antarësuar: 21 Prill 2009, 19:19
Re: Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj, Posted 22 Prill 2009, 18:53
faleminderit te gjitheve qe me pranuat me dashmirsi ketu
mos kerko me shume se cte japin se nuk merr asgje?
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 10
Antarësuar: 13 Prill 2009, 17:58
Re: Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj, Posted 23 Prill 2009, 17:45
mire se erdhe.
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 11:54
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari