Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 6 postime · Faqe 1 prej 1
Edhe nje forum me teper per mua !!
Drejtues

Poste: 4
Antarësuar: 13 Prill 2009, 19:13
Edhe nje forum me teper per mua !!, Posted 13 Prill 2009, 19:29
Mire se ju gjej!
Thashe te fus edhe une kembet ketu e te marr nje cope vend,jo se ngela pa shpi,
por zbulime te reja e ide te reja shpulle
Une jam Ardi,jetoj ne angli,besoj se paria ketu me njohin shume mire :(

Sigurisht qe nuk pres ndonje dash te pjekur ketu apo ndonje big wellcome party ,por ndonje pershedetje nga ndonje mik apo mike i/e vjeter

Uroj qe ta kalojme si kam qejf vete :engjell
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Edhe nje forum me teper per mua !!, Posted 13 Prill 2009, 19:48
:flm
Mirse erdhe!
Mos ki merak, se nuk ke nevoje me qendruar nen strehe te catise sepse shtepia behet e madhe me ardhjen tuaj.
Ka vend per shqiptare qe lene dhe marrin peshtypje te mira.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 4
Antarësuar: 13 Prill 2009, 19:13
Re: Edhe nje forum me teper per mua !!, Posted 13 Prill 2009, 19:51
Rrofsh daku,mire se te gjej. :yes:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Edhe nje forum me teper per mua !!, Posted 13 Prill 2009, 19:57
MIre se na erdhe Ardi dhe ketu ups; e prisja kete dite dhe ja qe u be realitet :lepirse:
Kalo sa me mire ketu dhe sa me pak zenka :fluturon


te puc puc shume dhe te kam tmerresisht shume xhan :oops:
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Edhe nje forum me teper per mua !!, Posted 13 Prill 2009, 20:00
Mireseerdhe Ardi!

Bash qef ktu me ne.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Edhe nje forum me teper per mua !!, Posted 13 Prill 2009, 20:01
Ardi shkroi:Mire se ju gjej!
Thashe te fus edhe une kembet ketu e te marr nje cope vend,jo se ngela pa shpi,
por zbulime te reja e ide te reja shpulle
Une jam Ardi,jetoj ne angli,besoj se paria ketu me njohin shume mire :(

Sigurisht qe nuk pres ndonje dash te pjekur ketu apo ndonje big wellcome party ,por ndonje pershedetje nga ndonje mik apo mike i/e vjeter

Uroj qe ta kalojme si kam qejf vete :engjell
Opa , opa kush na erdhi.Mire se erdhe , shume here te kam shkruajtur ne msn thjesht te mesoj si je dhe nuk begenis te pergjigjesh , megjithate une si harroj miqte e vjeter ,Sill dhe poison ketu se me ka marre malli te bisedoj me te. :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 6 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 11:47
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari