Faqe 1 prej 1

mire se ju gjeta

PostPostuar: 13 Prill 2009, 18:03
nga Soni
Nepermjet nje miku mesova per kete forum , me thane qe eshte i ri sapondertuar.

Urime per sitin dhe uroj te ndertohet ne themele sa me te forta.

ps; jam femer se mos me ngaterroni.

mire se ju gjeta

PostPostuar: 13 Prill 2009, 18:08
nga Laert
:yes:
E nderuar qofshe moj Soni e mirese erdhe ne koshere!
Besoj se mire ke e kalu ketu me kolege nga treva te ndryshem. Shyqyr qe je femer e s'je molle se ti e din e hahet...haaaaa!

Re: mire se ju gjeta

PostPostuar: 13 Prill 2009, 18:54
nga I-AMESHUAR
Soni shkroi:Nepermjet nje miku mesova per kete forum , me thane qe eshte i ri sapondertuar.

Urime per sitin dhe uroj te ndertohet ne themele sa me te forta.

ps; jam femer se mos me ngaterroni.

Pershendetjet e mija Soni dhe te uroj mirseardhjen ne mesin e shoqerise proletare.
Uroj qe tja kalosh sa me kendshem midis nesh.
Gjej rastin te falenderoj mikun tend qe te ka sygjeruar sitin proletari.

Me respekt I-AMESHUAR

Re: mire se ju gjeta

PostPostuar: 13 Prill 2009, 20:19
nga Soni
Flm per mikpritjen laert , i amshuar.

Re: mire se ju gjeta

PostPostuar: 14 Prill 2009, 18:26
nga summer spell
Mire se erdhe ne mesin tone ! :muah

Re: mire se ju gjeta

PostPostuar: 15 Prill 2009, 10:09
nga ksanthi
Mire se erdhe. :muah

Re: mire se ju gjeta

PostPostuar: 23 Prill 2009, 17:35
nga Soni
Flm summer spell, Ksanthi. :muah :muah

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari