Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
mire se ju gjeta
Drejtues

Poste: 10
Antarësuar: 13 Prill 2009, 17:58
mire se ju gjeta, Posted 13 Prill 2009, 18:03
Nepermjet nje miku mesova per kete forum , me thane qe eshte i ri sapondertuar.

Urime per sitin dhe uroj te ndertohet ne themele sa me te forta.

ps; jam femer se mos me ngaterroni.
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
mire se ju gjeta, Posted 13 Prill 2009, 18:08
:yes:
E nderuar qofshe moj Soni e mirese erdhe ne koshere!
Besoj se mire ke e kalu ketu me kolege nga treva te ndryshem. Shyqyr qe je femer e s'je molle se ti e din e hahet...haaaaa!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: mire se ju gjeta, Posted 13 Prill 2009, 18:54
Soni shkroi:Nepermjet nje miku mesova per kete forum , me thane qe eshte i ri sapondertuar.

Urime per sitin dhe uroj te ndertohet ne themele sa me te forta.

ps; jam femer se mos me ngaterroni.

Pershendetjet e mija Soni dhe te uroj mirseardhjen ne mesin e shoqerise proletare.
Uroj qe tja kalosh sa me kendshem midis nesh.
Gjej rastin te falenderoj mikun tend qe te ka sygjeruar sitin proletari.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 10
Antarësuar: 13 Prill 2009, 17:58
Re: mire se ju gjeta, Posted 13 Prill 2009, 20:19
Flm per mikpritjen laert , i amshuar.
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: mire se ju gjeta, Posted 14 Prill 2009, 18:26
Mire se erdhe ne mesin tone ! :muah
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: mire se ju gjeta, Posted 15 Prill 2009, 10:09
Mire se erdhe. :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 10
Antarësuar: 13 Prill 2009, 17:58
Re: mire se ju gjeta, Posted 23 Prill 2009, 17:35
Flm summer spell, Ksanthi. :muah :muah
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 11:51
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari