Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Tema u mbyll 10 postime · Faqe 1 prej 1
Kome
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 13 Prill 2009, 13:14
Kome, Posted 13 Prill 2009, 13:28
Pershnetje. Nga distanca jam familjarizu me ket forum te vecant, dhe ma i ngadalt se nji tren shqiptar ma ne fund erdha. Faleminers qe e lexut prezantimin tem.
"When it comes to saving and protecting lives your MIND is the ultimate weapon" -SPF- a Force for the Nation.

The spirit of Asia
http://www.youtube.com/watch?v=DiPtjSuzsNc
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Kome, Posted 13 Prill 2009, 13:31
Mirse se erdhe Kome !
Meqe erdhe si tren shqiptar , a u ndale ne Mjede apo erdhe direkt
kalofsh sa ma mire me proletaret ....
Ka edhe anarkiste ne fakt ,deputet te pavaruar dhe njerez qe nuk jetojne
sipas librave po shkruajne libra mbi jeten e tyre ....turli lloj alabanezi dmth :)

Te uroj gjithe te mirat dhe zgjidh pozicjonin tend sa ma shpejt :(
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kome, Posted 13 Prill 2009, 15:12
Kome shkroi:Pershnetje. Nga distanca jam familjarizu me ket forum te vecant, dhe ma i ngadalt se nji tren shqiptar ma ne fund erdha. Faleminers qe e lexut prezantimin tem.

Pershendetjet e mia Kome dhe te uroj mirseardhjen ne shoqerin tone proletare. Uroj qe tja kalosh sa me kendshem mes nesh.
Nje pytje: Ca do me thene "Kome"?

Me respket I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 13 Prill 2009, 13:14
Re: Kome, Posted 13 Prill 2009, 15:34
Faleminderit shum per mikpritjen.

"Kome" asht thjesht nji pseudonim, nuk ka kuptim.
"When it comes to saving and protecting lives your MIND is the ultimate weapon" -SPF- a Force for the Nation.

The spirit of Asia
http://www.youtube.com/watch?v=DiPtjSuzsNc
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Kome, Posted 13 Prill 2009, 15:39
Per zotin thashe se kish rene ndonje ne kome.uf sa u tremba. :(

Shyqyr zotit bera gabim , hajde mire se erdhe.
Imazh
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Kome, Posted 13 Prill 2009, 17:30
:yes:
Te pershendes per ardhjen ne kosheren tone!
Shife dhe shkruaj me syte dhe mendjen tend ket site te thjesht, qe me vullnetmire merre dhe jepe mendime............!
Deri tashi nuk ka pase probleme nder vete sepse gjuha qe perdoret esht tej miqesore dhe kjo e mban gjalle sitin.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 13 Prill 2009, 13:14
Re: Kome, Posted 14 Prill 2009, 09:31
Faleminers.
"When it comes to saving and protecting lives your MIND is the ultimate weapon" -SPF- a Force for the Nation.

The spirit of Asia
http://www.youtube.com/watch?v=DiPtjSuzsNc
Drejtues

Poste: 75
Antarësuar: 28 Prill 2009, 20:34
Re: Kome, Posted 28 Prill 2009, 20:44
Un jam Kome. Per info te moderatorve, llogaria jeme e previoze nuk punon ma. Arsyet nuk mujten me u verifiku.
Ndoshta asht shpejt me kriju pershtypje negative per forumin para se moderatort perkats te bajn investigimin e ceshtjes.
Ku kan BJESHKT t'plot hijeshin, ku bajn KULLAT bujarin, Ku vallzojn ShQIPET e malit...

http://www.youtube.com/watch?v=RrZigmvC ... re=related
Drejtues

Poste: 75
Antarësuar: 28 Prill 2009, 20:34
Re: Kome, Posted 29 Prill 2009, 16:43
Te rrespektum Admninistrator.
Jam tu shkru me kerku shpjegim mbi pezullimin e llogaris teme te maparshme.
I njajti skenar u ndoq edhe ndaj pseudonimit tjeter.
Un jam shtetas qe rrespekton rregullat, dhe asht detyra
jeme me siguru qe edhe ju te mos tejkaloni dispozitat e kompetencat.
Un jam en dijeni te detyrs tuj me monitoru aktivisht lokalizimet prej te cilave merret informacion per
qe mund pershkallzohet en konflikt mes antarve te publikut virtual por ju sduhet me apliky standarte te dyfishta.
Perndryshe ky forum pervec disavantazheve ndaj antarve fjala e lir do kthehet en monopol te 3-4 vetave me
interesa financiare e politike. Kisha me ju urge fort, te rrini larg prej ktij veprimi te rrezikshem.
Dhe brenda te drejtes teme kerkoj qe kontoja e mailit tem te mos me mbushet me maile prej te Amshuarit qe
mas nje verifikimi te shpejt t'fjalve e rreshtimit te tyne kuptova qe asht me konflikte te pazgjilluna en vetvetin.
Ku kan BJESHKT t'plot hijeshin, ku bajn KULLAT bujarin, Ku vallzojn ShQIPET e malit...

http://www.youtube.com/watch?v=RrZigmvC ... re=related
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kome, Posted 29 Prill 2009, 16:53
Elvis Kelmendi shkroi:Te rrespektum Admninistrator.
Jam tu shkru me kerku shpjegim mbi pezullimin e llogaris teme te maparshme.
I njajti skenar u ndoq edhe ndaj pseudonimit tjeter.
Un jam shtetas qe rrespekton rregullat, dhe asht detyra
jeme me siguru qe edhe ju te mos tejkaloni dispozitat e kompetencat.
Un jam en dijeni te detyrs tuj me monitoru aktivisht lokalizimet prej te cilave merret informacion per
qe mund pershkallzohet en konflikt mes antarve te publikut virtual por ju sduhet me apliky standarte te dyfishta.
Perndryshe ky forum pervec disavantazheve ndaj antarve fjala e lir do kthehet en monopol te 3-4 vetave me
interesa financiare e politike. Kisha me ju urge fort, te rrini larg prej ktij veprimi te rrezikshem.
Dhe brenda te drejtes teme kerkoj qe kontoja e mailit tem te mos me mbushet me maile prej te Amshuarit qe
mas nje verifikimi te shpejt t'fjalve e rreshtimit te tyne kuptova qe asht me konflikte te pazgjilluna en vetvetin.

1-- Ndalohet rregjistrimi i me shume se 1 pseudonimi(nik name) ne Proletari. Cdo abuzimi ndeshkohet me heqjen e te drejtes se pjesmarrjes ne sit.
2--Ndalohet cdo lloj sulmi personal ne publik, per cdo gje personale perdorni mesazhet private. Edhe ketu kemi ndeshkim te heqjes te se drejtes se pjesmarrjes por me nje paralajmerim te vetem.

Edhe ketu je jashte tema pasi tema eshte per prezantimet kshu qe mos me thuaj pastaj pse , sepse proletari eshte ky nqs te pelqen mire nqs jo JE i lire te mos e vizitosh me.
Nuk do te jap me sqarime sepse skam kohe te humb.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Tema u mbyll 10 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 17 Maj 2021, 00:19
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari