Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
MIRESE JU GJETA BURRA ENE GRA !!!!
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
MIRESE JU GJETA BURRA ENE GRA !!!!, Posted 08 Prill 2009, 19:38
Pike se pari uroj zotin e shtepise per shpin e tij te re.
Dhe se dyti mendova edhe une ti bashkohem '' OPOZITES'' ku i dihet mnase i fitojme zgjedhjet.

Dhe se treti pershendes te gjithe ata qe me njohin dhe qe nuk me njohin.

JA KALOFSHIM SA ME MIRE DUKE SHPRESUAR QE TE MOS BEHET EDHE KJO FAQE ''LIMONADE''
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: MIRESE JU GJETA BURRA ENE GRA !!!!, Posted 08 Prill 2009, 20:59
Pershnetje Henri

Mireserdhe edhe une shpresoj qe t'ja kalosh mire me ne.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: MIRESE JU GJETA BURRA ENE GRA !!!!, Posted 08 Prill 2009, 22:04
HEN-RI shkroi:Pike se pari uroj zotin e shtepise per shpin e tij te re.
Dhe se dyti mendova edhe une ti bashkohem '' OPOZITES'' ku i dihet mnase i fitojme zgjedhjet.

Dhe se treti pershendes te gjithe ata qe me njohin dhe qe nuk me njohin.

JA KALOFSHIM SA ME MIRE DUKE SHPRESUAR QE TE MOS BEHET EDHE KJO FAQE ''LIMONADE''

Mireserdhe Henro, Ckemi mire? U be kohe gjate qe nuk lexoj nga ty, megjithate kam degjuar se je ber baba dhe te uroj edhe 100vjet gezim te tille.
Mu be qefi kur pashe nikun tend dhe te falenderoj per respektin qe demostron ndaj ketij siti.
Edhe une shpresoj te njejten gje qe deshiron dhe ti keshtu qe do bejme te pamunduren qe ky sit te mbaje ritmin qe ne deshirojme.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
MIRESE JU GJETA BURRA ENE GRA !!!!, Posted 09 Prill 2009, 00:15
:flm
Mirese erdhe ne tryezen tone te re!
Besoj se do e gjeshe tavolinen me produkte te bletes, ku bletet jemi te gjithe ne qe shkruajme, kontribuojme dhe lejme pershtypje te mira me njeri-tjetrin. Deri tashi nuk kam vu re se ndonji sjelle kaos sepse kolektivi i jone modeste reagon me kulture dhe ne menyre shoqerore.
Ne kemi nevoje per njeri-tjetrin sepse na bashkon gjuha, hallet dhe deshira per te bashkebiseduar. Politiken e bejne ata te mencurit ne Shqiperi e ne Kosove, ndersa tokat i kane nda shumica me paqe, ku seicili i ka marre.
C'na mbetet ne? Vetem harmonia dhe kaq!
Edhe njehere:
E kalosh mire!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: MIRESE JU GJETA BURRA ENE GRA !!!!, Posted 09 Prill 2009, 08:57
Mireseerdhe :kiss :

Ku ke humb ti merr shok? Mos valle ke fluturuar? :fluturon
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 22:27
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari