Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 6 postime · Faqe 1 prej 1
Pershendetje .!
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 7
Antarësuar: 28 Mars 2009, 20:31
Pershendetje .!, Posted 28 Mars 2009, 20:49
Pershendetje Dhe Mirese Ju Gjeta , Un Quhem Erjon Jam 15 Vjec Jetoj Ne Shqiperi ( Albania )
Bravo Per Forumin I Bukur , Vec Se Duhet Te Instalosh vBulletin ose SMF sepse nuk ben phpBB . Ja Kalofshit Mire .
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Pershendetje .!, Posted 28 Mars 2009, 22:21
Mirserdhe ne shoqerine tone proletare Erjon.
Te uroj tja kalosh sa me kendshem mes nesh.
Shko ke partneret dhe vendos nje baner per sitin tend keshtu behesh dhe partneri i proletarit :bravo:
ja ku e ke linkun http://www.proletari.com/index.php?ind=topsite
Erdhi dhe me i vogli i sitit :bravo:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Pershendetje .!, Posted 31 Mars 2009, 10:41
Mire se erdhe Komisar.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Pershendetje .!, Posted 31 Mars 2009, 17:25
:yes:
Mirese ke ardhe Erjon!
Kena deshire te sjellesh mendimet e tua te moshes tende per cdo gje: per mesime, per lojra, per filmin, per sportin, per muziken ose jepe mendime per temat dhe materialet qe jane hedhe ketu. Nuk je i detyruar absolutisht. Gjithshka vullnetarisht dhe si ta dish. Mos u frikso se nuk ka mesues ketu qe te veji nota apo te qortoji. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Pershendetje .!, Posted 31 Mars 2009, 17:45
MIre se erdhe ketu.. kalo sa me kendeshem dhe shpresoj pa ndonje zenke ! :engjell
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 7
Antarësuar: 28 Mars 2009, 20:31
Re: Pershendetje .!, Posted 31 Mars 2009, 18:07
:flm Per Mikpritjen :)
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 6 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 23:56
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari