Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Tung
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Tung, Posted 30 Janar 2009, 00:40
Une jam R.H. B.

Me keni gjithe diten ketej verdall duke u marre me pastrimin e dyshemes.


Vec 3 vet njoh ketu, tjeret do i njoh tani :mrgreen:
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Tung, Posted 30 Janar 2009, 00:59
Pershnetje Klisi

Mireserdhe ktu te ne. 8-)
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Re: Tung, Posted 30 Janar 2009, 01:03
Mire se te gjeta apo mire se me gjete? :roll:

Nejse, uroj te kalojme mire
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 114
Antarësuar: 29 Janar 2009, 18:49
Re: Tung, Posted 30 Janar 2009, 12:30
Ciao, Klisi! :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

i vogel! :D

mamma francy :lol: :lol: :lol:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Tu 'ngjat...jeta jeta, Posted 30 Janar 2009, 22:04
Mireseugjetem :mrgreen:
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Tung, Posted 31 Janar 2009, 02:10
klisi shkroi:Une jam R.H. B.

Me keni gjithe diten ketej verdall duke u marre me pastrimin e dyshemes.


Vec 3 vet njoh ketu, tjeret do i njoh tani :mrgreen:

Ca do ketu mer kalama i shpift :mrgreen:
Ik mer se te erdhi mami Francy e po te rref :lol:
Un nuk te la me mnjoft se, ke inat ti na ta besh dhembin s'ka dhe pike :lol:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: Tung, Posted 06 Shkurt 2009, 20:37
klisi shkroi:Une jam R.H. B.

Me keni gjithe diten ketej verdall duke u marre me pastrimin e dyshemes.


Vec 3 vet njoh ketu, tjeret do i njoh tani :mrgreen:


mireserdhe shoku kadri azbi
si te kemi ?
nuk ju shqite qe nuk ju shqite partise ti mor eeee??? :yes:
:)
ciao klisi kalofsh mire .
nejse ti ketu verdalle do jesh degjohemi serisht.
Vdekje fashismit, liri popullit!
:yes:
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Tung, Posted 08 Mars 2009, 12:10
mire se erdhe
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 17 Maj 2021, 00:04
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari