Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
edhe une ne mesin tuaj
Drejtues

Poste: 1
Antarësuar: 29 Janar 2009, 19:13
edhe une ne mesin tuaj, Posted 29 Janar 2009, 19:16
jam VENA nga Kosova 24 vjeqare, uroj tja kaloj sa me mire mes jush
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: edhe une ne mesin tuaj, Posted 29 Janar 2009, 21:24
Mirserdhe Dardane
Te uroj qe tja kalosh sa me mire mes nesh sepse jemi duke krijuar nje ambjent argetues, paqedashes, mikprites dhe te qete.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: edhe une ne mesin tuaj, Posted 29 Janar 2009, 23:28
vena shkroi:jam VENA nga Kosova 24 vjeqare, uroj tja kaloj sa me mire mes jush


pershendetje Vena.
mireserdhe midis nesh .kaloja sa me mire.
sinqerisht Noa_Al
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Re: edhe une ne mesin tuaj, Posted 30 Janar 2009, 00:41
Mire se na ke gjet
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: edhe une ne mesin tuaj, Posted 30 Janar 2009, 00:57
Mireserdhe Vena

Uroj tja kalosh kandshem me ne ktu.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: edhe une ne mesin tuaj, Posted 08 Mars 2009, 12:13
mire se erdhe
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
edhe une ne mesin tuaj, Posted 04 Prill 2009, 08:21
:flm
Ju uroj mirese ke ardhe dhe e kalosh mbare!
Ardhja e juaj esht mbi bazen e nje deshire te mire per te shkembyer eksperienca, per te marre dhe dhene mendime.
Une si njw nga antaret ju ftoj, qe duke qene nga viset e Dardanise se lasht me plot kulture dhe trimeri, per te marre pjese ne hapjen e temave qe ju shqetsojne apo qe ju entuziasmojne si tema nga bota sociale, ekonomike, shkencore apo dhe politike, arti, muzika, estetika, tema tabu neper bote gezojne.
Mendoj qe tema fetaret jane ezauruar neper site te tjera, ku shkuma esht derdhe shume dhe ne sitin tone nuk ka nevoje sepse esht feja dicka private per personin kudo. Dikush don te fuse tema percarese sepse jeton me keto eksperimente te ndyra, paguhet qe shqiptarin te mos bashkohet rreth gjuhes, Flamurit, kultures, miqesise.....
Edhe njehere Vena:
Mirese ke ardhe dhe mire e kalosh!! :bobe:
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 22:37
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari