Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 11 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Prezantohem edhe une....
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Prezantohem edhe une...., Posted 29 Janar 2009, 15:32
pershendetje miq ,miresejugjeta.
une jam Noa_Al ,jetoj ne rome,ku studioj e punoj.
shpresoj qe te kalojme sa me mire se bashku .
pershendetje te sinqerta Noa_Al
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 29 Janar 2009, 15:57
Mirese erdhe Noa!

Shpresoj ta kalosh mire sikurse edhe une ketu!
Gezohem qe je dhe studente dhe do kisha deshire te dija fakultetin tuej qe ndjekin. Ky nuk eshte kuriozitet sic duket ne dukje, vetem se kam qejfe tu gjindem prane jo vetem me llafe, por edhe me ndonje informacion qe i nevojitet nje studente ne Rome a......
Rishtas ka filluar ky site dhe sikurse shtepia e re duhen mobiljet e reja dhe natyrisht dhe njerz te rinje do aviten.
Shpresoj ta kalojme mire!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 29 Janar 2009, 22:10
Mirserdhe yllo
dhe ja kalosh sa me mire mes nesh, dhe hajde hidhu tani dua tema prej tejet.
Pune nate e dite qe shohim pakez drite :mrgreen:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 29 Janar 2009, 22:38
Pershnetje Noa

Shpresoj qe secili antar te na kontribuoje me dicka nga vetja e tyre.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 29 Janar 2009, 23:20
Liberta shkroi:Mirese erdhe Noa!

Shpresoj ta kalosh mire sikurse edhe une ketu!
Gezohem qe je dhe studente dhe do kisha deshire te dija fakultetin tuej qe ndjekin. Ky nuk eshte kuriozitet sic duket ne dukje, vetem se kam qejfe tu gjindem prane jo vetem me llafe, por edhe me ndonje informacion qe i nevojitet nje studente ne Rome a......
Rishtas ka filluar ky site dhe sikurse shtepia e re duhen mobiljet e reja dhe natyrisht dhe njerz te rinje do aviten.
Shpresoj ta kalojme mire!


pershendetje Libertà
flm per mikpritjen e ngrohte qe me bere.une studioj per shkenca juridike ketu ne rome.
shpresoj tju gjindem prane per cdo problem ne lidhje me shkencat juridike.
jam e sigurt se do te kalojme shume mire se bashku.
pershendetje te perzemerta Noa_Al
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 29 Janar 2009, 23:22
Kristela shkroi:Pershnetje Noa

Shpresoj qe secili antar te na kontribuoje me dicka nga vetja e tyre.


pershendetje kristi
jam e sigurt se do te kalojme mire dhe do te kemi sa me shume bashkepunim per ta bere kete sit me te mirin qe ekziston ne shqiperi e ne diaspore.(nuk e ekzagjerova ????) ;) ;)
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 29 Janar 2009, 23:27
I-AMESHUAR shkroi:Mirserdhe yllo
dhe ja kalosh sa me mire mes nesh, dhe hajde hidhu tani dua tema prej tejet.
Pune nate e dite qe shohim pakez drite :mrgreen:flm shume flori per mikpritjen ....si gjithnje .
si urdheron shoku sar ,sa te me vine idete tek ky sit do i shtrydh.
urime per sitin fantastik.
per cdo gje qe te nevojitet mua me ke gati.
un bacio Noa_Al
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 114
Antarësuar: 29 Janar 2009, 18:49
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 30 Janar 2009, 00:13
Ciao :D
io sono Francesca, sono Italiana.
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 30 Janar 2009, 00:42
E paske te veshtire nickun ti Noa_al
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Prezantohem edhe une...., Posted 30 Janar 2009, 22:43
Ne rregull e ke Noa, se ke ekzagjeru aspak, jena rini me vizione te medhaja ne.

Ciao Francesca

Benvenuto maj vajz 8-)
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 11 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Qershor 2021, 13:11
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari