Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
Ja dhe una
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Ja dhe una, Posted 05 Mars 2009, 19:40
Mire se ju gjeta ju te zotet e shtepise dhe ju vizitoret e tjere.Me thane qe eshte dhe jacku ketej :(


nga nje puthje te gjithve dhe pres mirseardhjet :) :)
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Ja dhe una, Posted 05 Mars 2009, 19:53
Pershendetjet e mia
Mu be qefi qe u fute ne shoqerin tone proletare
Uroj qe tja kalosh sa me kendshem

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Ja dhe una, Posted 05 Mars 2009, 19:56
Flm .te kisha thene qe do vi por jeta me nje femije te vogel eshte paksa e veshtire.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Ja dhe una, Posted 05 Mars 2009, 20:07
ksanthi shkroi:Flm .te kisha thene qe do vi por jeta me nje femije te vogel eshte paksa e veshtire.

E pac me jete te gjate dhe u rrit me prinder :muah
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Ja dhe una, Posted 05 Mars 2009, 23:14
Mireserdhe ksanthi

Une te mora per mashkull ne fillim, ja kalosh bukur midis nesh.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: Ja dhe una, Posted 06 Mars 2009, 08:13
mireserdhe ksanthi,kalofsh kendshem mes nesh :muah si eshte ke nje famije ti tani??
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Ja dhe una, Posted 06 Mars 2009, 20:32
Flm i ameshuar .

kristela flm , jam femer


ciao shpirt , po kam nje cun :muah :muah :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Ja dhe una, Posted 08 Mars 2009, 14:13
Mire se erdhe dhe ketu Ksanthi:muah
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Ja dhe una, Posted 09 Mars 2009, 10:43
flm summer :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 17 Maj 2021, 00:25
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari