Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
S P Q R
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 03 Mars 2009, 12:58
S P Q R, Posted 03 Mars 2009, 13:16
Senatvs Popvlvs Qves Romanvs :yes:

Tjeta juj.
Prezantohem.
Durrsak me nam yeahbaby

Respektet per Administratorin e faqes n'rrall t'par,bukur shum bukur shum naqe.
Pershendes shoqnin e hatashme nga ditet e qefit per qef,m'kapi syni Jackass dhe Noa'n,por sdua te le jasht loje ata qe sme kapi syni,kshuqe PERSHENDETJE TE FUQISHME PER TE GJITH.

Ameshuar drejt me than s'kisha nermen me hi neper website se hala sjam rihabilitu me 'atdheun',por nji zog i bukur mali me tha se ti paske ba faqe tanden dhe nuk i rezistova dot tundimit me ardh e me pi kafe ktu te http://www.proletari.com ..duhet ta kishe ba qysh kur mar grup,ke nejt kot atje.

Hajt pra mirse ju erdha,tash po dal i xhiro ne downtown of Proletar City.

Roman.
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Roman, Posted 03 Mars 2009, 14:03
:fluturon
Mirese te ka pru Zoti!
Dalloj ketu se esht shpi e vogel qe madhohet prej miqve. Mire esht ta shtitesh ket shpi dhe merr vesh se cbehet.
E kalosh mire!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: S P Q R, Posted 03 Mars 2009, 14:52
:-D :-D :-D AVE CESARE...MORITURI TE SALUTANT :yes:

MIRE SE U RIKTHEVE I DASHUR ROMAN, PERSONALISHT ME KISHE MUNGUAR SHUME GJATE KESAJ KOHE, SHPRESOJ TE JESH JO MIRE POR MREKULLISHT...DHE PSE E MIRA SKA FUND....

P.S. SHPRESOJ TU RIKTHEHEMI DISKUTIMEVE TE DIKURSHME...MEZI PRES TE LEXOJ ATO KOMENTET E TUA TE QELLUARA, SPONTANE QE E PERSHKROJNE AQ MIRE REALITETIN...

PERZEMERSISHT DHE ME MALL....LEDA :muah :muah
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: S P Q R, Posted 03 Mars 2009, 16:04
mireserdhe romano kalofsh sa me bukur ketu :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: S P Q R, Posted 03 Mars 2009, 18:13
We dhe Romani ketu.. sa mire qe ky forum po mbledh anetare tamam per nje forum serioz.
Personalisht nuk njifemi por kam lexuar shkrimet e tua dhe me kane pelqyer goxha , ke menyre te shprehuri shume te bukur.
Me vjen mire qe te gjej ketu dhe shpresoj te marresh pjese te temat ekzistuese !
Kalo sa me mire mes nesh ... :muah
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: S P Q R, Posted 03 Mars 2009, 23:43
Roman_XIII shkroi:Senatvs Popvlvs Qves Romanvs :yes:

Tjeta juj.
Prezantohem.
Durrsak me nam yeahbaby

Respektet per Administratorin e faqes n'rrall t'par,bukur shum bukur shum naqe.
Pershendes shoqnin e hatashme nga ditet e qefit per qef,m'kapi syni Jackass dhe Noa'n,por sdua te le jasht loje ata qe sme kapi syni,kshuqe PERSHENDETJE TE FUQISHME PER TE GJITH.

Ameshuar drejt me than s'kisha nermen me hi neper website se hala sjam rihabilitu me 'atdheun',por nji zog i bukur mali me tha se ti paske ba faqe tanden dhe nuk i rezistova dot tundimit me ardh e me pi kafe ktu te http://www.proletari.com ..duhet ta kishe ba qysh kur mar grup,ke nejt kot atje.

Hajt pra mirse ju erdha,tash po dal i xhiro ne downtown of Proletar City.

Roman.

O kush me ka ardhe ma naqe, po ti thuj se tkisha dale me tprit me orkester edhe me tapet prej te dera e oborrit :-D
Jo vec kafe po itash po ve ferlikun e qingjit mu u pjek se ven e raki ka me u la nta :yes:
Falemnres shume per komplimentin po ti e din mu mpelqejne gjanat e thjeshta dhe me i marr avash avash gjanat. Tash menoj qe se bashku me ju me ba dicka qe asht vec e jona dhe per ket kam me pas nevoje edhe per nimen tane se kam do plane tvjetra do muhabete qe kena ba bashke dikur nqs te kujtohen une kam nermen me i vu nzbatim :yes:
Bane nji xhiro knej edhe pse ka pak gjana po menoj se ato pak qe ka ne shtetin tone proletar do tregojne se ketu asht shqiptari i vertet ai qe gjithmone kena dasht, ai qe dona me ndertu ne te ardhmen e nji Shqiperie krenare qe nji dit do tkthena te tan me jetu nshpit tona :yes:

Tpershnes dhe te uroj mirseardhjen ne familjen e madhe proletare :-D

Me respekt nje mik i vjeter I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 03 Mars 2009, 12:58
Re: S P Q R, Posted 04 Mars 2009, 14:21
Angela,vdekt Italia per ty sa mu ba qefi kur t'lexova. :-D PERGEZIME PERGEZIMEEEEEEEE! :-D U gezova per cka mesova per ty. PERGEZIME VAJZ NJISHE :muah
Angela me ke munguar flori. Nje rreth shum i vogel shoqerie virtuale gezon respektin tim sot e ksaj dite,kam nderin te te quaj shoqe t'vertet dhe te respektoj jashtmase.
Te pershendes Miss Valona dhe flm per fjalet shoqnore. :muah

Ameshuar i ke ra n'teh me at ferlikun se ropt vdes per dash tpjakun mar naqe. Komplimentin e meritove. Tash sa per diskutimet qe kena ba dikur nuk i kam harru dhe mu gati m'ke,vec mjep da koh sa te stabilizohem nga ana elektronike se ajo emocjonale po vjen n'fije kada-kadal yeahbaby :engjell

Laert,Shpirt70 dhe Summer Spell flm per mikpritjen.

Kaloni mir.

Roman :yes:
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 8
Antarësuar: 31 Janar 2009, 01:57
Re: S P Q R, Posted 04 Mars 2009, 18:40
Kush nuk vdes, rikthehet... keshtu thone ktej ne itali! :( :( :(

Ku ke humb ti re? love1

Respekte plako! :yes:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: S P Q R, Posted 08 Mars 2009, 12:02
Mire se erdhe roman. Nuk mundem te njiheshim me gjate por kam degjuar shume fjale te mira per ty.

me respekt Ksanthi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 23:46
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari