Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
Pershendetje
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Tirane
Antarësuar: 18 Shkurt 2009, 21:07
Pershendetje, Posted 18 Shkurt 2009, 22:25
Une jam Arla , jetoj ne Tirane.Aktualisht jap mesime te gjuhes angleze ne qendra private.Koha e lire kalon me se shumti ne shtepi duke lexuar, pare Tv, ose dal ndonjehere shopping ku perfitoj dhe te pi ndonje kafe jashte.Me pelqen me se shumti te dal jashte Tirane ku ka dhe ajer te paster dhe jam larg zhurmes.
The world of my own
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Pershendetje, Posted 18 Shkurt 2009, 22:35
Arla shkroi:Une jam Arla , jetoj ne Tirane.Aktualisht jap mesime te gjuhes angleze ne qendra private.Koha e lire kalon me se shumti ne shtepi duke lexuar, pare Tv, ose dal ndonjehere shopping ku perfitoj dhe te pi ndonje kafe jashte.Me pelqen me se shumti te dal jashte Tirane ku ka dhe ajer te paster dhe jam larg zhurmes.

Pershendetjet e mija Arla dhe te uroj mirseardhjen ne mesin e shoqerise sone virtuale.

Shume pune e bukur mesuesia e gjuhes se huaj, me ka terhequr gjithmone dhe me pelqejne gjuhet. Urime dhe suksese ne punen tende.

Shpresoj qe te gjendesh ngrohte ne shoqerine tone virtuale proletare, ku vleresohet njeriu pa dallim.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Tirane
Antarësuar: 18 Shkurt 2009, 21:07
Re: Pershendetje, Posted 18 Shkurt 2009, 22:37
Faleminderit per pritjen e ngrohte.Se bashku do kalojme kendshem!
The world of my own
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Pershendetje, Posted 18 Shkurt 2009, 22:38
Mire se na erdhe mesuese e dashur ups; Ate kafe ke qe vjet qe sma ke dhen meqe ra llafi shpulle:

:muah Kalo mire ketu

to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Tirane
Antarësuar: 18 Shkurt 2009, 21:07
Re: Pershendetje, Posted 18 Shkurt 2009, 22:46
Faleminderit summer, po kafe nuk te jap.
The world of my own
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Pershendetje, Posted 18 Shkurt 2009, 22:47
E mir me jep makiato :engjell
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: Pershendetje, Posted 19 Shkurt 2009, 12:05
mireserdhe nga ana ime yllo ,shpresoj tjakalosh mire ketu midis nesh :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Tirane
Antarësuar: 18 Shkurt 2009, 21:07
Re: Pershendetje, Posted 19 Shkurt 2009, 21:01
Faleminderit shpirt70 miresetegjej
The world of my own
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Pershendetje, Posted 08 Mars 2009, 12:05
mire se erdhe.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 13:20
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari