Faqe 1 prej 1

Pershendetje

PostPostuar: 18 Shkurt 2009, 22:25
nga Arla
Une jam Arla , jetoj ne Tirane.Aktualisht jap mesime te gjuhes angleze ne qendra private.Koha e lire kalon me se shumti ne shtepi duke lexuar, pare Tv, ose dal ndonjehere shopping ku perfitoj dhe te pi ndonje kafe jashte.Me pelqen me se shumti te dal jashte Tirane ku ka dhe ajer te paster dhe jam larg zhurmes.

Re: Pershendetje

PostPostuar: 18 Shkurt 2009, 22:35
nga I-AMESHUAR
Arla shkroi:Une jam Arla , jetoj ne Tirane.Aktualisht jap mesime te gjuhes angleze ne qendra private.Koha e lire kalon me se shumti ne shtepi duke lexuar, pare Tv, ose dal ndonjehere shopping ku perfitoj dhe te pi ndonje kafe jashte.Me pelqen me se shumti te dal jashte Tirane ku ka dhe ajer te paster dhe jam larg zhurmes.

Pershendetjet e mija Arla dhe te uroj mirseardhjen ne mesin e shoqerise sone virtuale.

Shume pune e bukur mesuesia e gjuhes se huaj, me ka terhequr gjithmone dhe me pelqejne gjuhet. Urime dhe suksese ne punen tende.

Shpresoj qe te gjendesh ngrohte ne shoqerine tone virtuale proletare, ku vleresohet njeriu pa dallim.

Me respekt I-AMESHUAR

Re: Pershendetje

PostPostuar: 18 Shkurt 2009, 22:37
nga Arla
Faleminderit per pritjen e ngrohte.Se bashku do kalojme kendshem!

Re: Pershendetje

PostPostuar: 18 Shkurt 2009, 22:38
nga summer spell
Mire se na erdhe mesuese e dashur ups; Ate kafe ke qe vjet qe sma ke dhen meqe ra llafi shpulle:

:muah Kalo mire ketu


Re: Pershendetje

PostPostuar: 18 Shkurt 2009, 22:46
nga Arla
Faleminderit summer, po kafe nuk te jap.

Re: Pershendetje

PostPostuar: 18 Shkurt 2009, 22:47
nga summer spell
E mir me jep makiato :engjell

Re: Pershendetje

PostPostuar: 19 Shkurt 2009, 12:05
nga shpirt70
mireserdhe nga ana ime yllo ,shpresoj tjakalosh mire ketu midis nesh :muah

Re: Pershendetje

PostPostuar: 19 Shkurt 2009, 21:01
nga Arla
Faleminderit shpirt70 miresetegjej

Re: Pershendetje

PostPostuar: 08 Mars 2009, 12:05
nga ksanthi
mire se erdhe.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari