Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Ela dhe uneeeeeeeeee
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Ela dhe uneeeeeeeeee, Posted 08 Shkurt 2009, 14:48
Pershendetje jam Summer Spell ... jetoj fatkeqisht momentalisht ne Tirane , jam studente , 21 vjece :engjell

U futa ketu kot me pa i her kete anen ketu yeahbaby

Shpresoj te me mireprisni ups;
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Ela dhe uneeeeeeeeee, Posted 08 Shkurt 2009, 15:02
summer spell shkroi:Pershendetje jam Summer Spell ... jetoj fatkeqisht momentalisht ne Tirane , jam studente , 21 vjece :engjell

U futa ketu kot me pa i her kete anen ketu yeahbaby

Shpresoj te me mireprisni ups;

Mireserdhe gazetarja e ZSH-se :mandi:
Mu be qefi qe erdhe mes nesh dhe do shikosh qe ketu jemi duke krijuar nje shoqeri te kendshme dhe argetuese. :muah

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Ela dhe uneeeeeeeeee, Posted 08 Shkurt 2009, 15:07
Uuu sa mi rrite vlerat ups; mos e thuj qe jam gazetare se me marrin ne sysh :) :) :)

Flm per mikepritjen... shpresoj te kalojm shume mire ne love1 :) :) :)
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Ela dhe uneeeeeeeeee, Posted 08 Shkurt 2009, 16:23
Kur pashe titullin e temes .....Ela edhe une , thashe qenka ndonje deklarate dashurie :)
ELA EDHE UNE , kush eshte ela zemer ??
Summer-smell mire se erdhe e ç'dreqi te solli ?
uroj tja kalosh sa me keq , dhe te takosh sa me shume FB :mandi:

.........&......& ....... :muah
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Ela dhe uneeeeeeeeee, Posted 08 Shkurt 2009, 22:45
Mire se erdhe Summer dhe ja kalosh bukur ktu me ne.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Ela dhe uneeeeeeeeee, Posted 09 Shkurt 2009, 18:49
ueeeee edhe ketu nga pas me vjen O jack?? Ca paske qen mo? Pupupu une u futa ketu me shpetu nga ti... :kiss?:
Jack me solli nje dreq i vogelme brire.. si puna ime :-D (my twin sister dmth)
Flm per urimin ne raste te tilla te mos ta shpreblefsha ishalla :engjellKristela flm zemer... shpresoj te kalojm mire :kiss
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Ela dhe uneeeeeeeeee, Posted 08 Mars 2009, 12:06
mire se erdhe baby, puc :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Ela dhe uneeeeeeeeee, Posted 08 Mars 2009, 19:30
ksanthi shkroi:mire se erdhe baby, puc :muah


Mire se te gjeta :kiss
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 8 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 13:16
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari