Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 14 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Pershendetje
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Re: Pershendetje, Posted 18 Nëntor 2009, 19:41
YUNA???? POSI NUK TE NJOHIM....MIRE SE NA ERDHE GOC.
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Pershendetje, Posted 21 Nëntor 2009, 17:12
eda shkroi::flm i ameshuar, ksanthi dhe konti.

une jam me nick yuna... me disa nga ju kam pas shume "simpati" :engjellMire se erdhe dhe nje here , tani po me dole e njohur , nje puthje speciale po te dergoj.
Ku humbe ti?si ke kaluar? :muah :muah :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
eda
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 17
Antarësuar: 14 Nëntor 2009, 23:24
Re: Pershendetje, Posted 24 Nëntor 2009, 01:59
flm yllo. :muah shume puthje per ty.

une mire. puna po na mer pak fuqite po shyqyr qe eshte po he!


ti si ke qene? bebi mire?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Pershendetje, Posted 25 Nëntor 2009, 16:49
Une shume mire , bebi u rrit , ka filluar te eci .
Avash avash po mblidhet shoqeria e vjeter.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 14 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 12:37
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari