Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 14 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Pershendetje
eda
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 17
Antarësuar: 14 Nëntor 2009, 23:24
Pershendetje, Posted 15 Nëntor 2009, 23:02
pershendetje!

mire se ju gjeta!

per kete sito me foli I-AMESHUAR dhe mendova te regjistrohem keshtu mund te gjej disa shoke te vjeter qe kam njohur me pare si angela, bona, jackass etj!

quhem Eda. jetoj ne Itali.

a presto
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Re: pershendetje, Posted 15 Nëntor 2009, 23:06
Mirese na erdhe zonjush psikolloge!
te uroj tja kalosh mire midis nesh dhe ishalla na sheron ndonje antar.
Përgjigju duke Cituar
eda
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 17
Antarësuar: 14 Nëntor 2009, 23:24
Re: pershendetje, Posted 15 Nëntor 2009, 23:10
mire se te gjeta zoti president!

une erdha te shpreh opinionin tim, s'erdha ti mar vendit asnjerit.

mgjth flm per mikpritjen.

p.s. presidentet shkruajne me te medha qe kshu ti mbushin mendjen vetes qe jane te rendesishem?!
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Re: pershendetje, Posted 15 Nëntor 2009, 23:17
Shume e goditur P.S qe keni shkruajtur.Ekzakt mendim psikollogu,
Per psikollogji ku keni mbaruar?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: pershendetje, Posted 16 Nëntor 2009, 10:38
mirese erdhe Eda.... :muah
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
eda
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 17
Antarësuar: 14 Nëntor 2009, 23:24
Re: pershendetje, Posted 16 Nëntor 2009, 10:45
faleminderit angela :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: pershendetje, Posted 16 Nëntor 2009, 11:00
Mireserdhe Eda ne mesin tone dhe te uroj tja kalosh sa me kendshem.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Pershendetje, Posted 18 Nëntor 2009, 00:03
Mire se erdhe.Po une te njof?Me cfare nicku ke qene se me kete e pamundur.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Vendodhja: Fier
Antarësuar: 16 Maj 2009, 17:24
Re: Pershendetje, Posted 18 Nëntor 2009, 14:15
Welcome ne Librarin e internetit (keshtu e quaj une kete website)& ne Repartin e Qefllikut !! :-D
qendrim te kendeshem ketu !!
te pershendes !!
Përgjigju duke Cituar
eda
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 17
Antarësuar: 14 Nëntor 2009, 23:24
Re: Pershendetje, Posted 18 Nëntor 2009, 18:44
:flm i ameshuar, ksanthi dhe konti.

une jam me nick yuna... me disa nga ju kam pas shume "simpati" :engjell
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 14 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 17 Maj 2021, 00:03
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari