Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 16 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Apshuuuuu
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Re: Apshuuuuu, Posted 29 Tetor 2009, 19:40
Heuuuuuuu breeeeeeeee kush paska ardh nkasolle tone....Booona..... :bobe: :bobe: :bobe:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Antarësuar: 03 Mars 2009, 12:58
Re: Apshuuuuu, Posted 29 Tetor 2009, 22:38
Engjell-Vrases shkroi:u pupupupu qekan tgjith ngjofshem ktu ree,amonn mos tregoni qe jam preverse amon,ju lutmi shum,,

leart mire se te gjeta lali :kiss

angela po ti ktu mi?ca bohet ri ca bohet,,,po te du mi qene te du ups;

jacckas vdeksha per ty,,sme ka inot kush mu,,kshuqe flej desh ske me morr te kqija haaha,veq te mira,, love1


Jo ropt ste ka kush inat ty. Cfar dashunie ke per MOTRA e vllazen ti,zor se e ka kush.
Te pershendes e te perqafoj.Te puth vetem ne FAQE. ups;
Kujdes ktu Killer-Angel,nuk asht zon peshkimi,motra.

Romani Durrsit. :yes:
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 6
Antarësuar: 26 Tetor 2009, 23:24
Re: Apshuuuuu, Posted 30 Tetor 2009, 12:24
ksanthi shkroi:i hiqet truri truhequrit? love1 love1


jo jo si hiqet love1 love1
Me ta than qysh me ta than,,me ta lyp a ma kishe dhan,,msn po mendoj?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 6
Antarësuar: 26 Tetor 2009, 23:24
Re: Apshuuuuu, Posted 30 Tetor 2009, 12:24
HEN-RI shkroi: Heuuuuuuu breeeeeeeee kush paska ardh nkasolle tone....Booona..... :bobe: :bobe: :bobe:


obobooo dhe ti ktu mer,,haha pse sthoni se qekeni te gjith ata qe njof love1 ups;
Me ta than qysh me ta than,,me ta lyp a ma kishe dhan,,msn po mendoj?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 6
Antarësuar: 26 Tetor 2009, 23:24
Re: Apshuuuuu, Posted 30 Tetor 2009, 12:25
Roman_XIII shkroi:
Engjell-Vrases shkroi:u pupupupu qekan tgjith ngjofshem ktu ree,amonn mos tregoni qe jam preverse amon,ju lutmi shum,,

leart mire se te gjeta lali :kiss

angela po ti ktu mi?ca bohet ri ca bohet,,,po te du mi qene te du ups;

jacckas vdeksha per ty,,sme ka inot kush mu,,kshuqe flej desh ske me morr te kqija haaha,veq te mira,, love1


Jo ropt ste ka kush inat ty. Cfar dashunie ke per MOTRA e vllazen ti,zor se e ka kush.
Te pershendes e te perqafoj.Te puth vetem ne FAQE. ups;
Kujdes ktu Killer-Angel,nuk asht zon peshkimi,motra.

Romani Durrsit. :yes:e pash vallai.,,spaska asnje peshk te ri,qekan tgjitha ato qe njof hahaha love1 love1 love1 ups;
Me ta than qysh me ta than,,me ta lyp a ma kishe dhan,,msn po mendoj?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Apshuuuuu, Posted 30 Tetor 2009, 13:11
Roman_XIII shkroi:Kujdes ktu Killer-Angel,nuk asht zon peshkimi,motra.

Romani Durrsit. :yes:

po pra asht zone mrojtur nga vuvuefi :) i madhe je naqe....e more vesh engjell killer mos vrit peshq kendej se i kemi per merak e te mbrojtur love1
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 16 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 23:29
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari