Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 16 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Apshuuuuu
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 6
Antarësuar: 26 Tetor 2009, 23:24
Apshuuuuu, Posted 26 Tetor 2009, 23:31
Mrama,jam engjell,dhe vrases,mund te jem dhe djall,por mund te jem dhe kafsh kjo pak rensi ka,mqujn biiiiiiiiip po ja le romanit tme prezantoj haha,,me solli roman kllosha ktu qe e kam lalin tim,,,uroj te kaloj bukur,,,dhe te gjej nje shoqeri te mrekullueshme,,kjo varet dhe nga une se si sillem,,ju puth te gjithve pa perjashtim love1 love1 ups;
Me ta than qysh me ta than,,me ta lyp a ma kishe dhan,,msn po mendoj?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 00:05
qenke edhe engjell edhe vrases
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 11:53
PLAC.... :) :) QENIE E PAPERKUFIZUESHME...MIRESE ERDHE :muah :muah
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 14:04
Mirsevjen sexy.... love1 i trete ....
Kush ta ka inat ja marrsh te keqen :muah
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 6
Antarësuar: 26 Tetor 2009, 23:24
Re: Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 15:50
u pupupupu qekan tgjith ngjofshem ktu ree,amonn mos tregoni qe jam preverse amon,ju lutmi shum,,

leart mire se te gjeta lali :kiss

angela po ti ktu mi?ca bohet ri ca bohet,,,po te du mi qene te du ups;

jacckas vdeksha per ty,,sme ka inot kush mu,,kshuqe flej desh ske me morr te kqija haaha,veq te mira,, love1
Me ta than qysh me ta than,,me ta lyp a ma kishe dhan,,msn po mendoj?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Re: Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 16:55
aman na e nderro kete nofke, pseudonim se nuk i perket kontekstit shqiptar.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 18:38
mirserdhe bone...ku ke humb pash koken e komshise
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 23:37
Te ka zene gripi i derrave sic duket. :)
Mos na detyro te bejme vaksinen. :dru:


love1 love1
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 6
Antarësuar: 26 Tetor 2009, 23:24
Re: Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 23:39
kuku a te tan ktu kokshi aa,,ma hoqet trunin merr love1 love1 love1 love1

ksanthi si bie derrit gripi derrit ups;
Me ta than qysh me ta than,,me ta lyp a ma kishe dhan,,msn po mendoj?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Apshuuuuu, Posted 27 Tetor 2009, 23:52
i hiqet truri truhequrit? love1 love1
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 16 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 12:48
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari