Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
E pabesueshme.... erdhi jacku :)
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 06 Shkurt 2009, 22:03
Kjoft livdue krishti , mirese ju gjeta ....Mirmrama popull ! goten e rakise eks ....
Jam nje antar i ri, sapo bleva nje kompjuter dhe po mundohem te mesoj si punon
per momentin dij te bej foto e te vej kameren..... di te them LOL .... MHL etj
S'jam beqar , s'jam i bukur , s'jam i pasur s'jam inteligjent .... ama kam dokumetat :)
Nuk e dij a do jem besnik ketij siti , po duke marre parasysh
se ne çdo sit e kam nga nje dashnore...mebalbania kam ardin , arrnaut-xhanem kam klisin....
I -amshuar me ke ra ne sy ... i mjeri ti :) .....

Ah po , humori eshte pjesa derrmuese e jetestime virtuale
nuk futem per te pordh ideale futuriste .... nese te pelqen e qeshura , ironia , humori pa kripe....
mirese te gjeta ... nese ste pelqen , do me urresh shume , po shume fare ....
Nuk puth asnjerin , pershendes te gjithe ! ...puthena mas menates ;)
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Re: E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 06 Shkurt 2009, 22:25
O me LYf, ckemi?
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 07 Shkurt 2009, 01:30
Jackass shkroi:Kjoft livdue krishti , mirese ju gjeta ....Mirmrama popull ! goten e rakise eks ....
Jam nje antar i ri, sapo bleva nje kompjuter dhe po mundohem te mesoj si punon
per momentin dij te bej foto e te vej kameren..... di te them LOL .... MHL etj
S'jam beqar , s'jam i bukur , s'jam i pasur s'jam inteligjent .... ama kam dokumetat :)
Nuk e dij a do jem besnik ketij siti , po duke marre parasysh
se ne çdo sit e kam nga nje dashnore...mebalbania kam ardin , arrnaut-xhanem kam klisin....
I -amshuar me ke ra ne sy ... i mjeri ti :) .....

Ah po , humori eshte pjesa derrmuese e jetestime virtuale
nuk futem per te pordh ideale futuriste .... nese te pelqen e qeshura , ironia , humori pa kripe....
mirese te gjeta ... nese ste pelqen , do me urresh shume , po shume fare ....
Nuk puth asnjerin , pershendes te gjithe ! ...puthena mas menates ;)ciao jack

bere shume mire qe bere nje prezantim dinjitoz :bravo:
si gjithnje humori yt nuk vdes kurre...
ben gjithnje nje humor ironik qe nuk ka si te vdes....
jam e sigurt qe do te kalojme shume mire ketu....shpresoj mos harrosh rrugen. yeahbaby
nejse une po shkruaj pas mesnate ,mba fjalen ..... :kiss

ciao ciao e argetim te kendshem :shular:
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 07 Shkurt 2009, 19:51
Noa_al .....fjala e mire vjen nga njeri i mire...po dhe nga i keqi
une e dij qe ti sje njeri i keq :fluturon ...
Faleminerit per mikpritjen .....dhe kam fillu me kliku ma shpesh ketej
se u ndryshka andej :) :) :) ....
Do behem aktiv , po pres driten jeshile te hamshurit
dhe mesazhin e mirpritjes ....
S'qenka shkodran , as malsor ... :) mbase shkrun me dialekt e po na del prej sarandet :)
M'paska rrejt Emiljani :engjell
Po nganjehre me mire nje kafe nga e zonja e shtepise sesa nje shishe raki nga i zoti i shpise
Kjosh me jete moj burrneshe ... paske ken vajze sojit :muah
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 10 Shkurt 2009, 11:38
we paska jack teme ketu dhe une sja kam uruar ardhjen?? Turp te me vije shpulle:

Tani une e zonja ne llafe sa ti sjam por do mundohem ta bej pak te bukur kete shkrim qe po e bej ne 10.35 te mengjesit me nje kafe prane dhe nje cigare ne dore.. plake tashme duke menduar akoma per ty :) :) :)

Pra... edhe ketu erdhe o shkodran i poshter? :dru: qe sle ven pa e fut.. hunden dhe pa bere ngatrresa ups;
Pra anetar i dashur i shume forumeve te uroj mireseardhjen ketu .. kalofsh sa me keq e u zensh sa me shume :kiss e di se e ke zanat kete gje ste rri rehat ty :engjell

Njofsh sa me shume SS :kiss?:

to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 11 Shkurt 2009, 20:43
E pabesushme vertet :(

Mirserdhe zatnija juj, shazoten raki, meze e barot kena sa tdush, vec ma pare merre lahuten e na kno i kang qe ta nezim kaj duhan :mandi:

Mirserdhe dhe kalosh sa me kendshem ne mesin tone.

"Paqja mbreti i kultures, Lufta ushtari i saj" - nje thenie nga une :engjell


Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 11 Shkurt 2009, 21:17
Mireserdhe Jack

Rri si ne shpi tane :fluturon
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 06 Mars 2009, 19:56
PASHE IDEALIN E FATOS MAMOS! SA MIRE QE KE DALE KNEJNA KAH BAR KAFJA E JONE!
DUHAN E CIFTELI, KAPUCA E BORE SA TE DUESH! RAKI E GROSHE ME OKE! AJGARE ME LUJTE!
MIRE SE T'KA PRU ZOTI! E MBARA TE PPRIFTE!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: E pabesueshme.... erdhi jacku :), Posted 06 Mars 2009, 20:19
ne fakt kohet e fundit po mendoja te te ftoja per kafe ne venecia por sic ndodhen ato permbytjet e lashe me mire se mos me bije nga ndonje ane dhe ste ngrija dot , por sic i thone dhe asaj shprehjes se urte po nuk vajti muhamet ne mal do veje mali tek muhamet.Mire se erdhe dhe qendrim te kendshem.
ps; puthje nuk jap se me xhelozon burri. :)
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 23:09
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari