Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
me pranoni dhe mua e mesin tuaj?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 2
Vendodhja: frenze
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 19:21
me pranoni dhe mua e mesin tuaj?, Posted 06 Shkurt 2009, 19:28
pershendetje

quhem daniela jam 20 vjece dhe jetoj ne itali.

p.s urime i-ameshuar per forumin. :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 98
Vendodhja: Rome,Itali
Antarësuar: 27 Janar 2009, 14:55
Re: me pranoni dhe mua e mesin tuaj?, Posted 06 Shkurt 2009, 20:27
pershendetje daniela
mireserdhe midis nesh.
shpresoj qe te krijojme nje miqesi sa me te gjere me te gjithe .
te shprehim mendimet deshirat endrrat shqetesimet ne menyren me te lire dhe ashtu sic e ndiejme ne.
suksese ne studime.

respekt Noa_Al
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: me pranoni dhe mua e mesin tuaj?, Posted 06 Shkurt 2009, 21:13
dolce_amore shkroi:pershendetje

quhem daniela jam 20 vjece dhe jetoj ne itali.

p.s urime i-ameshuar per forumin. :muah

Pershendetje Daniela dhe faleminderit per komplimentin :hugs:

Mundohem qe qe te jete sa me i larmishem, i kendshem dhe i nevojshem per te gjithe ne.

Bukuria e ketij siti jeni ju anetaret e saj qe i jepni jete me gjallerine dhe pjesmarrjen tuaj.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 2
Vendodhja: frenze
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 19:21
Re: me pranoni dhe mua e mesin tuaj?, Posted 07 Shkurt 2009, 14:10
ju faleminderit ju i-ameshuar :kiss dhe no_al :kiss per ket mikpritje
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: me pranoni dhe mua e mesin tuaj?, Posted 07 Shkurt 2009, 17:14
dolce_amore shkroi:ju faleminderit ju i-ameshuar :kiss per ket mikpritje

Kenaqesia eshte e imja qe urdherove ne mesin ton dhe do shikosh qe kjo shoqeri virtuale qe kemi ndertuar do jete vertet nje pjese e pandare e realitetit qe jetojme.
Te pakten keshtu shpresoj une te jete

Nje puthje shoqerore :muah
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: me pranoni dhe mua e mesin tuaj?, Posted 08 Shkurt 2009, 22:47
Dolce mire se te pruni rruga knej, shpresoj te kalosh momente te lezetshme ne ket forum.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: me pranoni dhe mua e mesin tuaj?, Posted 08 Mars 2009, 12:07
mire se erdhe
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 11:52
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari