Nje prezantim i shkurter mbi vehten ndihmon ne njohjen me njeri-tjetrin.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Pershendetje!
Drejtues

Poste: 1
Antarësuar: 13 Shtator 2009, 11:44
Pershendetje!, Posted 13 Shtator 2009, 11:48
Pershendetje :yes:

Mire se ju gjej!
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Pershendetje!, Posted 13 Shtator 2009, 12:44
Angel!

Mire se ke ardhe!
E kalosh mire dhe ke hapesira te lira te kontribuosh si te duash!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Pershendetje!, Posted 14 Shtator 2009, 17:00
Mirsevini ne mesin e shoqerise TONE virtuale.
Ju uroj qendrim te kenDshem.

Sikur te beje nje prezantim te shkurter te vetvehtes do na jepje kenaqesine miqesore.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Pershendetje!, Posted 15 Shtator 2009, 10:27
Mire se erdhe angel.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 88
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Pershendetje!, Posted 15 Shtator 2009, 12:31
Mireserdhe midis nesh i/e dashur Angel !

Qendrim 6 argetim te kendshem !

Respekte Megi!
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Maj 2021, 13:20
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari