Proletari Team - Staf

 • Forum
  Topics
  Posts
  Last post
 • Lajmerime dhe Ankesa
  Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  Subforum: Ndihme dhe Asistence Teknike
  9 Topics
  162 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  27 Sep 2010, 10:13
 • Sherbime per Shqiptaret
  Cdo gje qe ju nevojitet nga interneti
  Dedikuar te gjitha informacioneve mbi sherbimet e nevojshme per shqiptaret brenda dhe jashte atdheut
  Moderators: Laert, I-AMESHUAR
  Subforum: Informatika
  40 Topics
  175 Posts
  Last post by Laert View the latest post
  24 May 2011, 22:02

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron