Sub Forums: Proletari Team - Staf
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Lajmerime dhe Ankesa Lajmerime dhe Ankesa
Ketu mund te ankoheni mbi cdo gje qe ju shqeteson dhe ne do ju pergjigjemi duke u munduar ti zgjidhim ne menyren tone ankesat tuaja. Ketu do te gjeni lajmerime te ndryshme qe Admini i faqes do beje etj
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Ndihme dhe Asistence Teknike
9 162 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2010, 10:13
Sherbime per Shqiptaret Sherbime per Shqiptaret
Cdo gje qe ju nevojitet nga interneti
Dedikuar te gjitha informacioneve mbi sherbimet e nevojshme per shqiptaret brenda dhe jashte atdheut
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Nënforum: Informatika
40 175 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Maj 2011, 22:02
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 18:27
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari