Sub Forums: Sherbime per Shqiptaret
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Informatika Informatika
Te njihemi me kompjuterin, lajme, keshilla sesi te mbrohemi nga sulmet etj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
23 54 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Janar 2011, 01:15
Cdo gje qe ju nevojitet nga interneti
Dedikuar te gjitha informacioneve mbi sherbimet e nevojshme per shqiptaret brenda dhe jashte atdheut
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 17 tema · Faqe 1 prej 1
Sherbime per Shqiptaret
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 91283 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
Beni kerkesen tuaj ne lidhje me nje sherbim qe ju nevojitet
nga I-AMESHUAR më 15 Shkurt 2009, 18:46
8 2019 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 02 Dhjetor 2009, 20:00
Ambasadat Shqiptare neper Bote
nga I-AMESHUAR më 28 Janar 2009, 00:11
5 39022 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Nëntor 2009, 16:21
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Njerez qe kane nevoje per ndihmen tone
nga I-AMESHUAR më 30 Prill 2009, 15:32
6 2829 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Korrik 2009, 19:08
Proletari tani ju ofron nje toolbar te thjesht
nga I-AMESHUAR më 23 Qershor 2009, 02:46
0 2063 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 23 Qershor 2009, 02:46
Njerez te humbur
nga I-AMESHUAR më 21 Prill 2009, 01:34
3 3018 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 04 Maj 2009, 14:28
Rezultatet e Zgjedhjeve vendore në Shqipëri - 8 maj 2011
nga Laert më 08 Maj 2011, 20:31
8 10148 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Maj 2011, 22:02
FAQJA E EMIGRANTIT - LAJME DHE SHERBIME
1 ... 4, 5, 6 nga Laert më 17 Gusht 2009, 11:52
59 28661 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Korrik 2010, 10:06
Unkerkoj.com Njoftime falas
nga unkerkoj.com më 19 Janar 2010, 18:58
1 2062 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 20 Janar 2010, 16:47
Proletari.Com ka ditelindjen, me 2 Janar mbush plote 1vit
nga I-AMESHUAR më 02 Janar 2010, 14:48
6 1967 nga Labeat Shiko postimet e fundit
më 05 Janar 2010, 16:14
Njoftim
nga Laert më 12 Nëntor 2009, 23:19
0 1897 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Nëntor 2009, 23:19
A DIHET SA SHQIPTARE JANE NE TROJET SHQIPTARE DHE NE BOTE?
nga Laert më 26 Shtator 2009, 11:20
0 2438 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Shtator 2009, 11:20
Patentat e Shqipërisë do të njihen edhe në Itali
nga Laert më 04 Gusht 2009, 22:03
2 1965 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 05 Gusht 2009, 10:33
Ne cilat zona te Tiranes gjen nje dyqan ose shtepi
nga ksanthi më 03 Prill 2009, 12:28
3 2126 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 15 Korrik 2009, 11:56
Lirimi me kusht, VIP-at e burgosur firmosin kërkesat
nga Laert më 16 Qershor 2009, 10:05
0 2392 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Qershor 2009, 10:05
8 shtete pa viza per shqiptaret
nga Laert më 10 Prill 2009, 18:25
3 2325 nga Labeat Shiko postimet e fundit
më 28 Maj 2009, 00:41
EMBLEMA E SHQIPERISE DHE SIMBOLI I SHQIPTARVE
nga Laert më 10 Shkurt 2009, 23:02
0 2527 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Shkurt 2009, 23:02
NJIHNI HARTEN E SHQIPERISE
nga Laert më 10 Shkurt 2009, 22:13
0 2551 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Shkurt 2009, 22:13
Posto një temë të re 17 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 18 Maj 2022, 15:36
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari