Mendesia shqiptare, mendimtaret shqiptare dhe krijimit i mendimit shqiptar
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Mendimi shqiptar
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 87785 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Ballkani rikthehet Rusisë-Rigjallërimi i Paktit Jaltës 1945
nga Laert më 09 Nëntor 2016, 14:27
3 2675 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Janar 2017, 12:44
Turqit e Rij të Shqipnisë së re - Prof. Arshi Pipa
nga Laert më 18 Mars 2014, 13:18
0 3623 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Mars 2014, 13:18
Përse u hodhë Flamuri Shqiptar nga demostruesit e 21.1.2011
nga Laert më 25 Janar 2011, 23:49
5 2083 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2014, 11:22
70 vjetori "Luftës kundër Okupatorit - Pajtim Kombtar"
nga Laert më 17 Janar 2014, 14:03
2 2461 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Janar 2014, 01:19
Fjalët e Fundit të Martirve Meshtarë Katolikë
nga Laert më 27 Nëntor 2013, 12:10
1 3598 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Nëntor 2013, 21:30
K A N U N I - MONUMENT I KULTURËS KOMBËTARE - Polemikë
nga Laert më 29 Nëntor 2010, 13:14
1 2419 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Nëntor 2013, 00:22
Feja dhe identiteti kombëtar - Mr. sc. Besim Morina
nga Laert më 04 Prill 2013, 22:12
0 1850 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Prill 2013, 22:12
TË GJITHA “FAJET E MËKATET” E SHQIPNISË I KA KLERI KATOLIK
1, 2 nga Laert më 29 Gusht 2011, 22:10
16 7715 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Dhjetor 2011, 18:44
DIKTATORI I MADH dhe Charlie Chaplin - Daniel Gàzulli
nga Laert më 26 Prill 2011, 14:05
0 1895 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Prill 2011, 14:05
SHBA dhe Be kundër Grushtit të Shtetit të 21.1.2011!
1, 2 nga Laert më 28 Janar 2011, 01:34
14 3608 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Mars 2011, 10:00
Ahmet Zogu dhe Enver Hoxha për Fenë Katolike
nga Laert më 01 Shkurt 2011, 19:06
1 2230 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Shkurt 2011, 19:11
Tjetërsimi i dyfishtë: i njeriut dhe i historisë -Agron Tufa
nga Laert më 12 Shkurt 2011, 01:35
0 1796 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Shkurt 2011, 01:35
SHQIPTARËT NUK DUHET TË PRESIN - Daniel Gàzulli - 26.1.2011
nga Laert më 26 Janar 2011, 18:45
1 1813 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Shkurt 2011, 01:05
BASHKIMI I SINDIKATAVE TËPAVARUNA SHQIPTARE-SHKODËR- 20 VJET
nga Laert më 15 Janar 2011, 13:44
0 2302 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Janar 2011, 13:44
Jetimët Shqiptar -Kisha Katolike - Statusi i Jetimit
nga Laert më 05 Dhjetor 2010, 12:38
9 3010 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Dhjetor 2010, 13:04
At Zef Valentini - mendimtar i madh i shek. XX-të
nga Laert më 10 Korrik 2010, 10:33
1 1980 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Korrik 2010, 12:13
Tajar Zavalani - Mendimtar i Madh i shekullit të XX-të
nga Laert më 10 Korrik 2010, 10:26
1 2274 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Korrik 2010, 10:29
20 maj -Dita e Jetimeve janë shtresë e produktit shoqëror
nga Laert më 16 Qershor 2010, 22:32
5 2134 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Qershor 2010, 13:01
Uidhers ambasadori amerikan - homoseksualizem dhe Shqiperia
nga Laert më 15 Qershor 2010, 15:43
1 1744 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Qershor 2010, 01:54
Konformizmi - A e demton politiken, shoqerine dhe njeriun?
nga Laert më 11 Qershor 2010, 10:36
1 1818 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Qershor 2010, 10:40
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Dhjetor 2021, 18:25
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari