Mendesia shqiptare, mendimtaret shqiptare dhe krijimit i mendimit shqiptar
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Mendimi shqiptar
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 80669 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
MENDESIA SHQIPTARE - LLOJI NE KOHE TE NDRYSHME
nga Laert më 14 Prill 2010, 18:28
6 1673 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2010, 20:54
DOKTRINA POLITIKE KOMBTARE E SHQIPERIS - SKICE - IDE
nga Laert më 14 Prill 2010, 19:51
0 1004 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2010, 19:51
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 5 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 11 Maj 2021, 02:39
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari