Politika e huaj ne zhvillimet dhe fenomenet e politikes qe ka influencuar ne luftrat boterore.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Politika Boterore
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 83365 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Omar Hasan Ahmad al-Bashir - Shariati - diktator i Sudanit
nga Laert më 11 Korrik 2011, 13:35
0 2198 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Korrik 2011, 13:35
Bin Ladeni me të birin u vra në Pakistan më 1.V.2011
nga Laert më 02 Maj 2011, 10:30
6 1773 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Maj 2011, 10:30
Libia - I treti në Afrikë për naftë-Vendi i Fiseve - Paqe
1, 2, 3 nga Laert më 24 Shkurt 2011, 12:06
24 4852 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2011, 01:12
Bahrain - gjeografia - Rrebelimi i grabitjes të Naftës
nga Laert më 11 Mars 2011, 16:28
2 2105 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Mars 2011, 00:18
Princ Vihlem Vidi i Shqipnisë 1914 - Wilhelm Prinz zu Wied
nga Laert më 22 Janar 2011, 23:42
0 1538 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Janar 2011, 23:42
Jetimët nëpër botë - Vuajtjet, eksperienca- Plagë e Shoqëris
1, 2 nga Laert më 06 Dhjetor 2010, 03:08
12 3579 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Dhjetor 2010, 20:03
Perse refuzohet Turqia per BE?Rreziku i Ringjalljes Otomanis
nga Laert më 05 Prill 2009, 20:39
4 873 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Dhjetor 2010, 23:29
A ka të drejt mbreti suedez të bëji seks jasht pallatit?
nga Laert më 16 Nëntor 2010, 00:31
3 1144 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Nëntor 2010, 00:15
Kush e solli e shpërthiqi Jugosllavin artificial1918 - 1991?
nga Laert më 06 Nëntor 2010, 00:06
0 882 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Nëntor 2010, 00:06
Marrëdhaniet Serbi-Kroaci nën princin regjent Pavël1934-1941
nga Laert më 27 Tetor 2010, 15:29
0 891 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Tetor 2010, 15:29
Karagjorgjeviçët e Obrenoviçët-Mbretëria e Serbis -Jugosllav
nga Laert më 25 Tetor 2010, 21:52
1 1647 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Tetor 2010, 20:42
Habsburgët dhe origjina e tyre në Zvicër të shek. X - XX-të
nga Laert më 21 Tetor 2010, 12:38
0 984 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Tetor 2010, 12:38
Franca dhe çështja kroate. Franca armike e Gjermanisë
nga Laert më 20 Tetor 2010, 22:43
1 1027 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Tetor 2010, 02:07
Moldavia nen imperializmin e Rusise dhe historia
nga Laert më 05 Korrik 2010, 20:00
0 892 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Korrik 2010, 20:00
Afrika e Jugut -Simboli i Lirisë së Zezakëve - Mandela
nga Laert më 15 Qershor 2010, 18:37
0 859 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Qershor 2010, 18:37
Me pak te huaj, me pak musliman, me pak taksa,........
nga Laert më 11 Qershor 2010, 23:29
2 850 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Qershor 2010, 00:30
POLONIA - KOMB GJIGAND I EUROPES
nga Laert më 15 Prill 2010, 00:10
0 1572 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Prill 2010, 00:10
Emergency sulmohet perseri sepse deshmon mbi te vertetat
nga I-AMESHUAR më 14 Prill 2010, 00:24
0 978 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2010, 00:24
Lech Kaczyński - presidenti Vdiq ne Rusi - Tragjedia Polake
nga Laert më 10 Prill 2010, 21:14
5 886 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Prill 2010, 08:48
PORTO-RIKO - KOMB I PUSHTUAR NGA SHBA
nga Laert më 05 Prill 2010, 22:34
1 2629 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Prill 2010, 14:18
GROENLANDA - ISHULLI ME I MADH I BOTES
nga Laert më 04 Shkurt 2010, 22:02
2 2891 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Shkurt 2010, 23:16
SHBA - SIMBOL I SHKATERRIMIT TE BOTES LATINE
nga Laert më 03 Shkurt 2010, 09:01
1 783 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Shkurt 2010, 12:09
Simon Bolivar - Simbol i Bashkimit të Amerikës Latine
nga Laert më 03 Shkurt 2010, 09:00
0 1100 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Shkurt 2010, 09:00
KUBA DHE E DREJTA E SAJ PER LIRI DHE PAVARESI
nga Laert më 17 Janar 2010, 04:22
8 3403 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Shkurt 2010, 01:11
VIETNAMI - POPULL LIRIDASHES DHE HEROIK
nga Laert më 02 Janar 2010, 14:15
2 1002 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Janar 2010, 03:32
Kirk McCambley-19 vjecar - dashnori i gruas se kryeministrit
nga Laert më 13 Janar 2010, 18:26
2 981 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Janar 2010, 00:14
BOTA DHE NDARJA NE TRE PJESE - NE TRE BOTA
nga Laert më 07 Janar 2010, 10:47
0 1136 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Janar 2010, 10:47
Korea - gadishull i ndare ne dy pjese
nga Laert më 04 Janar 2010, 18:37
8 2067 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Janar 2010, 01:35
27.12.2007- Luftetarja Benhazire Butto-Nje buste ne Shqiperi
nga Laert më 08 Qershor 2009, 02:30
3 825 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Dhjetor 2009, 02:06
''Pushtimi i Irakut - akti kriminal i shekullit XXI''
1, 2 nga Laert më 08 Dhjetor 2009, 22:24
11 3237 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Dhjetor 2009, 11:43
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Korrik 2021, 02:31
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari