Politika e huaj ne zhvillimet dhe fenomenet e politikes qe ka influencuar ne luftrat boterore.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Politika Boterore
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 81765 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Fjalimi vjetor i Presidentit Donald J. Trump i SHBA 5.2.2019
nga Laert më 10 Shkurt 2019, 17:28
1 3242 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Mars 2019, 01:15
Andrés Manuel López Obrador - Presidenti i Meksikës
nga Laert më 06 Dhjetor 2018, 09:54
0 730 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Dhjetor 2018, 09:54
Lufta Civile në Itali–1943 - 1945(Guerra civile in Italia)
nga Laert më 04 Dhjetor 2013, 00:03
7 3230 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Gusht 2018, 20:49
Marrëdhaniet e para Serbi - Francë 1815-1914
nga Laert më 02 Nëntor 2010, 02:11
4 1843 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Mars 2017, 09:30
Edi Ramës;Romana Vlahutinin e rekomandoi miku serb-B.Tadiç
nga Laert më 17 Qershor 2016, 11:33
0 1082 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Qershor 2016, 11:33
Terror në Danimarkë për Pikturat e Muhametit 14.2.2015
nga Laert më 14 Shkurt 2015, 22:00
2 5701 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Shtator 2015, 09:53
Komunistat i përdorën anglezët për shkatrrime kombesh
nga Laert më 09 Dhjetor 2010, 00:50
6 5147 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Qershor 2014, 18:31
José Alberto Mujica Kordano-Presidenti i Uruguajit- I vorfën
nga Laert më 04 Nëntor 2012, 00:18
5 3007 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2014, 23:42
Lajosh Taloci - Lajos Thallóczy - Ludovik Taloçi
nga Laert më 12 Janar 2012, 00:54
1 1886 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2014, 21:14
Thomas Sankara - Presidenti i Popullit e i Burkina Faso-s
nga Laert më 29 Janar 2014, 23:07
0 1578 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Janar 2014, 23:07
Kontributi danez dhe norvegjez për Asgjësimin e LHL
nga Laert më 13 Nëntor 2013, 11:58
1 1619 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Nëntor 2013, 19:03
Nikolas Sarkozi paljaço: Saif Al-Islam Gadafi - 16.3.2011
nga Laert më 17 Mars 2011, 03:19
2 1878 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Tetor 2013, 10:48
Kalendari vjetor i ditëve përkujtimore të OKB-ës
nga Laert më 17 Maj 2013, 17:50
2 4832 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2013, 09:40
Sulm terroristë në Boston; 3 vdekun,176 plagosë 15.4.2013
nga Laert më 16 Prill 2013, 11:13
2 1591 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2013, 08:47
Në Korenë e Veriut, Kinë e Rusi popujt po zgjohen
nga Laert më 26 Shkurt 2011, 11:26
4 2107 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2013, 22:22
Arid Uka vrau 2 amerikanë-Nidal Malik Hasan vrau 13 amerikan
nga Laert më 02 Mars 2011, 19:41
8 2774 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2013, 21:22
Princi saudit gay torturoi dhe vrau shërbëtorin e tij Bandar
nga Laert më 24 Mars 2013, 19:15
1 2481 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Mars 2013, 19:54
Turqia - Osmanët - otomanët dhe bota sllave
nga Laert më 06 Janar 2012, 15:50
9 9790 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Mars 2012, 08:38
Muamar Gadafi -Familja -Islamizmi Socialist- Shteti Popullor
1, 2 nga Laert më 27 Shkurt 2011, 10:57
18 8281 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Tetor 2011, 01:01
Stanisllav Zuber – Martir i Demokracisë e Shkencëtar Polak
nga Laert më 18 Tetor 2011, 00:46
3 2295 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Tetor 2011, 20:29
Palestina/Filistina-Gjeografia-Historia-Politika -Padrejtsia
nga Laert më 23 Shtator 2011, 20:08
1 3084 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Shtator 2011, 21:44
"Dekreti i Milanos" i vitit 313 - Ligjëron Kristianizmin....
nga Laert më 19 Shtator 2011, 21:26
0 2158 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Shtator 2011, 21:26
Mali i Zi - Dhuratë e Bizantve në Tokën ilire - Shqiptare
nga Laert më 08 Shtator 2010, 17:16
4 5925 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Shtator 2011, 13:56
Mark Milani-Shkëputi Kuçin Shqiptar në 1856 për Malin e Zi
nga Laert më 31 Gusht 2011, 10:38
0 2400 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Gusht 2011, 10:38
Revolucioni "demokratike" në vëndet islamike apo Nafta -2011
1, 2 nga Laert më 08 Shkurt 2011, 02:05
16 6005 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Gusht 2011, 14:06
Kuçi shqiptar - Në1876-1878 e pushtoi Mali Zi
nga Laert më 18 Korrik 2011, 21:46
8 6586 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Korrik 2011, 22:32
Sudani i Jugut - Shteti i çliruar nga diktatura islamike
nga Laert më 12 Korrik 2011, 08:06
8 2211 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Korrik 2011, 09:35
Njoftime të reja nga Fronti i Luftës në Libi - 18.3.2011....
1 ... 5, 6, 7 nga Laert më 21 Mars 2011, 01:48
61 41435 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Korrik 2011, 17:33
Sudani - Sheriati kundër kristianve - Luftrat Civile
nga Laert më 11 Korrik 2011, 21:17
2 2148 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2011, 01:04
Omar Hasan Ahmad al-Bashir - Shariati - diktator i Sudanit
nga Laert më 11 Korrik 2011, 13:35
0 2173 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Korrik 2011, 13:35
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 12 Qershor 2021, 13:22
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari