Politika e huaj ne zhvillimet dhe fenomenet e politikes qe ka influencuar ne luftrat boterore.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Politika Boterore
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 95425 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
HAITI - MJERIMI - VIKTIME E POLITIKES AMERIKANE
1, 2 nga Laert më 15 Janar 2010, 11:31
16 2988 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2021, 17:26
Fjalimi vjetor i Presidentit Donald J. Trump i SHBA 5.2.2019
nga Laert më 10 Shkurt 2019, 17:28
1 3645 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Mars 2019, 01:15
Andrés Manuel López Obrador - Presidenti i Meksikës
nga Laert më 06 Dhjetor 2018, 09:54
0 1034 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Dhjetor 2018, 09:54
Lufta Civile në Itali–1943 - 1945(Guerra civile in Italia)
nga Laert më 04 Dhjetor 2013, 00:03
7 3697 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Gusht 2018, 20:49
Marrëdhaniet e para Serbi - Francë 1815-1914
nga Laert më 02 Nëntor 2010, 02:11
4 2171 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Mars 2017, 09:30
Edi Ramës;Romana Vlahutinin e rekomandoi miku serb-B.Tadiç
nga Laert më 17 Qershor 2016, 11:33
0 1416 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Qershor 2016, 11:33
Terror në Danimarkë për Pikturat e Muhametit 14.2.2015
nga Laert më 14 Shkurt 2015, 22:00
2 6042 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Shtator 2015, 09:53
Komunistat i përdorën anglezët për shkatrrime kombesh
nga Laert më 09 Dhjetor 2010, 00:50
6 6412 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Qershor 2014, 18:31
José Alberto Mujica Kordano-Presidenti i Uruguajit- I vorfën
nga Laert më 04 Nëntor 2012, 00:18
5 3446 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2014, 23:42
Lajosh Taloci - Lajos Thallóczy - Ludovik Taloçi
nga Laert më 12 Janar 2012, 00:54
1 2230 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2014, 21:14
Thomas Sankara - Presidenti i Popullit e i Burkina Faso-s
nga Laert më 29 Janar 2014, 23:07
0 1904 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Janar 2014, 23:07
Kontributi danez dhe norvegjez për Asgjësimin e LHL
nga Laert më 13 Nëntor 2013, 11:58
1 1932 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Nëntor 2013, 19:03
Nikolas Sarkozi paljaço: Saif Al-Islam Gadafi - 16.3.2011
nga Laert më 17 Mars 2011, 03:19
2 2191 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Tetor 2013, 10:48
Kalendari vjetor i ditëve përkujtimore të OKB-ës
nga Laert më 17 Maj 2013, 17:50
2 5206 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Maj 2013, 09:40
Sulm terroristë në Boston; 3 vdekun,176 plagosë 15.4.2013
nga Laert më 16 Prill 2013, 11:13
2 1917 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2013, 08:47
Në Korenë e Veriut, Kinë e Rusi popujt po zgjohen
nga Laert më 26 Shkurt 2011, 11:26
4 2409 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2013, 22:22
Arid Uka vrau 2 amerikanë-Nidal Malik Hasan vrau 13 amerikan
nga Laert më 02 Mars 2011, 19:41
8 3143 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2013, 21:22
Princi saudit gay torturoi dhe vrau shërbëtorin e tij Bandar
nga Laert më 24 Mars 2013, 19:15
1 2789 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Mars 2013, 19:54
Turqia - Osmanët - otomanët dhe bota sllave
nga Laert më 06 Janar 2012, 15:50
9 10588 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Mars 2012, 08:38
Muamar Gadafi -Familja -Islamizmi Socialist- Shteti Popullor
1, 2 nga Laert më 27 Shkurt 2011, 10:57
18 9083 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Tetor 2011, 01:01
Stanisllav Zuber – Martir i Demokracisë e Shkencëtar Polak
nga Laert më 18 Tetor 2011, 00:46
3 2647 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Tetor 2011, 20:29
Palestina/Filistina-Gjeografia-Historia-Politika -Padrejtsia
nga Laert më 23 Shtator 2011, 20:08
1 3405 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Shtator 2011, 21:44
"Dekreti i Milanos" i vitit 313 - Ligjëron Kristianizmin....
nga Laert më 19 Shtator 2011, 21:26
0 2415 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Shtator 2011, 21:26
Mali i Zi - Dhuratë e Bizantve në Tokën ilire - Shqiptare
nga Laert më 08 Shtator 2010, 17:16
4 6196 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Shtator 2011, 13:56
Mark Milani-Shkëputi Kuçin Shqiptar në 1856 për Malin e Zi
nga Laert më 31 Gusht 2011, 10:38
0 2660 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Gusht 2011, 10:38
Revolucioni "demokratike" në vëndet islamike apo Nafta -2011
1, 2 nga Laert më 08 Shkurt 2011, 02:05
16 6528 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Gusht 2011, 14:06
Kuçi shqiptar - Në1876-1878 e pushtoi Mali Zi
nga Laert më 18 Korrik 2011, 21:46
8 7258 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Korrik 2011, 22:32
Sudani i Jugut - Shteti i çliruar nga diktatura islamike
nga Laert më 12 Korrik 2011, 08:06
8 2481 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Korrik 2011, 09:35
Njoftime të reja nga Fronti i Luftës në Libi - 18.3.2011....
1 ... 5, 6, 7 nga Laert më 21 Mars 2011, 01:48
61 42882 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Korrik 2011, 17:33
Sudani - Sheriati kundër kristianve - Luftrat Civile
nga Laert më 11 Korrik 2011, 21:17
2 2359 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2011, 01:04
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 07 Tetor 2022, 00:56
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari