Histori, gjeografi dhe cdo gje qe ka lidhje me lashtesine e qyteteve ne trevat shqiptare.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 22 tema · Faqe 1 prej 1
Qytetet ne trevat shqiptare
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 95415 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
SHLLAKU - NJERËZ - GJEOGRAFIA - EMOCIONE - SOLIDARITET
1 ... 5, 6, 7 nga Laert më 16 Prill 2010, 21:39
66 122825 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Korrik 2021, 17:02
SHKODRA - NJERËZ, HISTORIA - KULTURA - LASHTESIA..FATKEQSITË
1, 2, 3, 4, 5 nga Laert më 14 Shkurt 2009, 11:24
49 41957 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Tetor 2018, 08:27
Kuçi i Labërisë, Kurveleshit
nga Laert më 26 Shtator 2010, 18:03
0 3032 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Shtator 2010, 18:03
Arbëria neper botë - Skenderbeu ne San Cosmo Albanese
nga Laert më 13 Qershor 2010, 15:02
1 2140 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Qershor 2010, 15:14
Toplana dhe toponimi i saj
nga Laert më 09 Qershor 2010, 21:42
2 4154 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Qershor 2010, 00:36
Sharrajt - Familja patriote dhe Vlora
nga Laert më 17 Maj 2010, 20:13
1 2309 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Maj 2010, 10:11
DUKAGJINI - GJEOGRAFI DHE PEISAZHE
nga Laert më 21 Prill 2010, 18:59
5 5348 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Prill 2010, 10:18
FAMILJET SHKODRANE TE VITIT 1737
nga Laert më 26 Prill 2010, 09:44
0 2321 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Prill 2010, 09:44
FSHATRAT E QARKUT(RRETHIT) TE SHKODRES
nga Laert më 24 Prill 2010, 13:27
0 2514 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Prill 2010, 13:27
FSHATRAT E SHQIPERISE
nga Laert më 24 Prill 2010, 11:28
0 2931 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Prill 2010, 11:28
Puka - Gjeografia dhe peisazhi
nga Laert më 21 Prill 2010, 15:45
2 3414 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Prill 2010, 20:02
MALESIA E MADHE - SHKODER
nga Laert më 18 Prill 2010, 00:55
0 2250 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2010, 00:55
Historia e Malesorve Shqiptar ne Shqipni dhe ne Malit te Zi
nga Laert më 01 Shkurt 2010, 00:19
0 2962 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Shkurt 2010, 00:19
DRINI - LUMI ME I GJATE 285 KM - ME I GJATI NE SHQIPERI
nga Laert më 24 Tetor 2009, 18:16
2 5729 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Tetor 2009, 18:22
SHQIPTARET DHE FEJA NE MAL TE ZI
1, 2 nga Laert më 27 Shtator 2009, 13:53
11 4495 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Shtator 2009, 23:03
MIRDITA - TRUALL I BURRAVE TE ZGJUAR E TRIMA
nga Laert më 13 Shtator 2009, 10:07
1 3222 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Shtator 2009, 10:17
Gjirokastra
1, 2 nga Arla më 18 Shkurt 2009, 21:36
11 4718 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 05 Gusht 2009, 10:44
Disa grimca demografike -historike te disa qyteteve
nga Laert më 08 Maj 2009, 09:32
0 1902 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Maj 2009, 09:32
KRONOLOGJIA 2600 VJECARE E SHKODRËS - SHQIPERISË
nga Laert më 07 Maj 2009, 11:16
0 2247 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Maj 2009, 11:16
DURRESI
nga Laert më 14 Shkurt 2009, 11:54
0 2077 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Shkurt 2009, 11:54
VLORA
nga Laert më 14 Shkurt 2009, 11:36
0 1907 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Shkurt 2009, 11:36
Historiku i emrave te qyteteve shqiptare
nga I-AMESHUAR më 14 Shkurt 2009, 04:22
0 1857 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 14 Shkurt 2009, 04:22
Posto një temë të re 22 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 03 Tetor 2022, 22:26
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari