Ketu do gjeni te postuar cdo gje ne lidhje me ligjet, kushtetuten dhe azhornimet e fundit ne lidhje me fushen juridike
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 26 tema · Faqe 1 prej 1
Kendi Juridike
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 95413 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
KUSHTETUTA E REPUBLIKES SE SHQIPERISE
1, 2 nga Laert më 11 Shkurt 2009, 02:37
18 3885 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Maj 2009, 09:51
KODI I PROCEDURËS PENALE I SHQIPERISE - 2014
nga Laert më 13 Korrik 2009, 02:08
9 4533 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2017, 13:48
E drejta e qytetarit te dije per Administraten e Shtetit
nga Laert më 13 Janar 2011, 16:30
2 3450 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2015, 18:48
Ligji i sjelljes të nënpunsave shtetnorë para qytetarve
nga Laert më 08 Mars 2013, 22:17
0 2819 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Mars 2013, 22:17
Betejat ligjore me Kolegjin Zgjedhor të qershorit 2011.PD-PS
nga Laert më 01 Korrik 2011, 08:50
1 2835 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Korrik 2011, 09:05
Si ju dha me konçesion Uzina e Telave të Bakrit Shkodër turq
nga Laert më 24 Qershor 2011, 09:51
3 2863 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Qershor 2011, 11:13
Arben Cici - ambasador në Danimarkë - më 14 tetor 2010
nga Laert më 08 Tetor 2010, 11:29
1 2110 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Tetor 2010, 11:56
KUSHTE PER DALJEN NE PENSION PER 2010 NE SHQIPERI
nga Laert më 18 Janar 2010, 21:30
2 2754 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Tetor 2010, 18:24
Lista e te arratisurve shqiptare nga 1997 deri ne vitin 2006
nga Laert më 16 Qershor 2010, 13:45
0 5503 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Qershor 2010, 13:45
367 te burgosur lirohen nga burgu me dt.22.4.2010
nga Laert më 23 Prill 2010, 07:34
1 2619 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Maj 2010, 20:21
ORA NE GLOBIN TOKESOR
nga Laert më 22 Prill 2010, 12:24
0 1995 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Prill 2010, 12:24
Prokuroria e Përgjithshme në “gjumë” prej 8 muajsh, nuk regj
nga Laert më 29 Dhjetor 2009, 21:36
0 2022 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Dhjetor 2009, 21:36
DEPUTET DHE E DREJTA PER PASAPORTA DIPLOMATIKE
nga Laert më 26 Dhjetor 2009, 11:44
2 2132 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Dhjetor 2009, 12:05
Iraku dhe pergjegjesia e luftes
nga Laert më 05 Dhjetor 2009, 02:31
2 1943 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 22:31
PROKURORIA INA RAMA DHE BEMAT E EDVIN RAMES
nga Laert më 01 Dhjetor 2009, 11:05
0 2032 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Dhjetor 2009, 11:05
Kush e ben tregtine e 800 mijve sklleverve sot?
nga Laert më 13 Nëntor 2009, 18:09
1 1970 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 13 Nëntor 2009, 18:39
FOTO TE TORTURAVE TE SHBA DHE VENDEVE PERENDIMORE E ARABE
nga Laert më 28 Tetor 2009, 12:46
5 2029 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 30 Tetor 2009, 20:03
LISTA E 372 PERSONAVE NE KERKIM NGA INTERPOLI
nga Laert më 21 Shtator 2009, 12:34
9 5171 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Shtator 2009, 08:43
KRONIKA E ZEZE E NGJARJEVE DHE E KRIMIT NE SHQIPERI
1, 2, 3, 4, 5 nga Laert më 08 Gusht 2009, 22:43
41 21185 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Shtator 2009, 10:49
LIGJ Nr.9380, datë 28.4.2005 PËR TË DREJTËN E AUTORIT
nga Laert më 12 Gusht 2009, 19:12
3 2068 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Gusht 2009, 20:31
KODI I PROCEDURES CIVILE TE REPUBLIKES SE SHQIPËRISË
nga Laert më 04 Gusht 2009, 00:41
4 2817 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Gusht 2009, 01:21
KODI CIVIL I SHQIPËRISË
nga Laert më 13 Korrik 2009, 15:35
9 3004 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Korrik 2009, 22:10
KODI PENAL I SHQIPERISE - 2008 -
nga Laert më 13 Korrik 2009, 00:48
5 2326 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Korrik 2009, 01:47
BIRESIMI - NGA KODI I FAMILJES
nga Laert më 15 Qershor 2009, 10:24
0 2878 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Qershor 2009, 10:24
KODI I FAMILJES
nga Laert më 15 Maj 2009, 02:21
3 2262 nga DIVA* Shiko postimet e fundit
më 17 Maj 2009, 06:09
FJALORI JURIDIK
nga Laert më 07 Mars 2009, 14:49
0 5598 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Mars 2009, 14:49
Posto një temë të re 26 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 01 Tetor 2022, 16:11
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari