Letersia e huaj ka ndikuar thelle ne formimin dhe pasurimin e shpirtit te njeriut pavaresisht nga prejardhja e tij.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 7 tema · Faqe 1 prej 1
Letersia boterore
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97774 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Erik Johan Stagnelius(1793-1823)-Poeti suedez-përtej kohës
nga Laert më 30 Mars 2013, 10:30
0 5344 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Mars 2013, 10:30
Anton Sjemjonoviç Makarenko - Edukatori i Madh Ukrainas
nga Laert më 17 Maj 2010, 19:07
5 5404 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Dhjetor 2010, 17:41
Michael Bryson: Live Bait (Karremi i gjallë)
nga I-AMESHUAR më 02 Shtator 2009, 13:33
0 1942 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 02 Shtator 2009, 13:33
HARRIET TUBMAN - LUFTETARE PER LIRINE E ZEZAKEVE NE USA
nga Laert më 31 Korrik 2009, 18:39
0 2112 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Korrik 2009, 18:39
Trokitje ne poezine italiane
nga Diana më 13 Korrik 2009, 06:54
3 2460 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 13 Korrik 2009, 11:44
Biografi e te madhit Fëdor Michajlovič Dostoevskij
nga Labeat më 11 Korrik 2009, 18:38
3 2478 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2009, 20:39
ALEKSANDËR SOLLZHJENICINI DHE KOSOVA
nga Laert më 12 Korrik 2009, 20:12
0 1896 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2009, 20:12
Posto një temë të re 7 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 06 Dhjetor 2022, 11:46
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari