Sub Forums: Letersia Shqipe ne Shekuj
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Kendi poetike dhe krijimtari Kendi poetike dhe krijimtari
Poezia shpirti i te panjohures, zjarri i kohes, oshetima e se sotmes...
Mirsevini ne oqeanin e thelle poetik.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
17 43 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Korrik 2021, 18:00
Kritike Letrare Kritike Letrare
Kritika celsi i suksesit, te pakten keshtu konceptohet kritika letrare nga kritiket e famshem letrar. Nje kend proletar i dedikuar kritikes dhe analisteve letrare konstruktive.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
8 19 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Prill 2017, 15:31
LIBRA te botuara LIBRA te botuara
Ketu do te gjeni librat e rinj dhe botime te librit ne shqip
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
15 69 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Maj 2019, 07:19
Letra dhe lapsi nje misherim i vargut ku letrari le gjurme ne historine dhe legjenden e nje kombi.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 24 tema · Faqe 1 prej 1
Letersia Shqipe ne Shekuj
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97745 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Ismail KADARE dhe ENVER HOXHA, ELENA GUSHO, KADRIE, SHAHIN
1 ... 5, 6, 7 nga Laert më 29 Gusht 2009, 00:00
60 40026 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2020, 00:30
Dedë Gajtani - 1915 - 2015 - 100 vjetori i lindjes
nga Laert më 08 Qershor 2015, 13:27
0 2487 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Qershor 2015, 13:27
Piktori i Pavdekshëm Ferdinand Paci - 75 vjetori i Lindje
nga Laert më 28 Maj 2015, 13:33
0 1528 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Maj 2015, 13:33
Dosja - Visar Zhiti në Kurthin e Hanxharve të Komunizmit
nga Laert më 17 Shkurt 2015, 19:48
5 2309 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Mars 2015, 19:34
Bilal Xhaferri-Viktimë e Ismail Kadaresë që kopjonte
nga Laert më 08 Shkurt 2015, 14:51
0 1776 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Shkurt 2015, 14:51
MARTIN CAMAJ i Shllakut i mohuar si n'diktaturë nga rrugaçët
nga Laert më 21 Korrik 2009, 21:24
3 4433 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Nëntor 2010, 10:16
Don LAZER SHANTOJA DHE PROFECIA NE POEME
nga Laert më 11 Janar 2010, 13:32
1 2396 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Korrik 2010, 13:44
ALI PODRIMJA - SHKRIMTARI I MADH I SHQIPNIS
nga Laert më 29 Maj 2009, 16:58
4 3063 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Prill 2010, 22:22
AGRON TUFA - PERSONALITET I MENDIMIT MODERN SHQIPTAR
nga Laert më 29 Dhjetor 2009, 01:37
2 3032 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Dhjetor 2009, 02:05
DISA POEZI TE AT GJERGJ FISHTES
nga Laert më 28 Korrik 2009, 00:02
1 3201 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Dhjetor 2009, 19:43
GASPËR PALI - POETI I ZOGJVE SHTEGTARE
nga Laert më 04 Gusht 2009, 13:32
2 2594 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Tetor 2009, 13:47
''Pjese nga Lahuta e Malcis'' dhe e ''Gomarit te Babatasit''
nga Laert më 23 Tetor 2009, 12:31
0 4359 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 23 Tetor 2009, 12:31
SKENDER DRINI - SHKRIMTAR
nga Laert më 22 Tetor 2009, 19:49
2 2752 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Tetor 2009, 20:21
PERPARIM HYSI - POETI I MADH SKRAPARLI
nga Laert më 10 Tetor 2009, 09:49
0 2935 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Tetor 2009, 09:49
KRIJIME POETIKE TE SHQIPTAREVE
nga Laert më 28 Gusht 2009, 01:46
1 2448 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Shtator 2009, 12:55
Poetika e Shqiptarit Negativ
nga kokërrmeli më 27 Shtator 2009, 01:07
1 2701 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2009, 02:48
MARK MARKU LETRAR DHE DEPUTET
nga Laert më 10 Shtator 2009, 14:45
0 2456 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Shtator 2009, 14:45
PILO ZYBA poet.
nga ksanthi më 25 Gusht 2009, 08:45
3 2240 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Gusht 2009, 17:28
VLERESIME PER LAHUTEN E MALSISE TE AT GJERGJ FISHTES
nga Laert më 28 Korrik 2009, 00:34
0 6551 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Korrik 2009, 00:34
MEMEDHEU - ANDON ZAKO ÇAJUPI
nga Laert më 13 Shkurt 2009, 12:45
3 5070 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Korrik 2009, 21:19
DHIMITER PASKO - MITRUSH KUTELI
nga Laert më 25 Korrik 2009, 20:52
0 2207 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Korrik 2009, 20:52
BEDRI DEDJA dhe FATBARDH PIKALOSHI
nga Laert më 25 Korrik 2009, 19:29
1 2540 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Korrik 2009, 20:44
Lasgush Poradeci
nga Laert më 04 Maj 2009, 21:32
7 3200 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 19 Qershor 2009, 17:05
Faik Konica
nga Laert më 07 Prill 2009, 11:48
2 2698 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 28 Prill 2009, 17:23
Posto një temë të re 24 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 05 Dhjetor 2022, 07:34
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari