Poezia shpirti i te panjohures, zjarri i kohes, oshetima e se sotmes...
Mirsevini ne oqeanin e thelle poetik.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 16 tema · Faqe 1 prej 1
Kendi poetike dhe krijimtari
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 75518 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
"Dosja e Shkodrës" - 75 vjetori i Fritz Radovanit
nga Laert më 05 Janar 2015, 13:32
0 1691 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Janar 2015, 13:32
Si e njoha Skender Daja n'Durrës 1965?Pak portret adoleshent
nga Laert më 16 Dhjetor 2014, 14:29
0 1095 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Dhjetor 2014, 14:29
Ne s'çajm bythën për Shqipni - MARRSHI I ZAGARËVE!
nga Laert më 03 Dhjetor 2013, 23:50
1 1716 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Janar 2014, 14:16
GJOSHO VASIA- Libri Poetik; - Ne interninm,.Atdheu, Muret,..
1, 2 nga Laert më 05 Nëntor 2009, 14:40
10 3569 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Tetor 2013, 15:49
"Afrika e bardhë" - Poezi Antoneta Dedë Luli
nga Laert më 24 Janar 2013, 12:55
1 1589 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Shkurt 2013, 14:28
Daniel Gàzulli - Krijimtari letrare, Poezi, Studime, ...
nga Laert më 03 Maj 2010, 10:40
8 2195 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Dhjetor 2012, 00:22
Gjok Vata "AT FISHTA E SHQIPTARËT KUNDERSHTARË..."
nga Laert më 06 Dhjetor 2012, 14:02
0 1548 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Dhjetor 2012, 14:02
Enveri dhe Esat Toptani drogaxhinjë dhe terrorista islamik
nga Laert më 01 Qershor 2012, 09:29
0 1610 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Qershor 2012, 09:29
"Oh,ç’ na bëri pleqëria"-Poezi për Nexhmije Hoxhën-F.Radovan
nga Laert më 27 Nëntor 2011, 21:48
0 1729 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Nëntor 2011, 21:48
DR. MENTOR QUKU - BIR I SHKODRËS SË KULTURËS
nga Laert më 24 Dhjetor 2010, 19:49
0 1655 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Dhjetor 2010, 19:49
Mbas 98 vjeteve - Ne Europe pa viza - Zef Skanjeti - Poezi
nga Laert më 15 Dhjetor 2010, 22:19
1 1603 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Dhjetor 2010, 11:04
Shahin Kolonja ''Rama dhe Berisha'' poeme
nga Laert më 04 Maj 2010, 14:27
0 1538 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Maj 2010, 14:27
MIMOZA AHMETI - POETJA dhe PIKTORJA e SURPRIZAVE NE SHQIPERI
nga Laert më 04 Shkurt 2010, 20:21
1 2180 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Shkurt 2010, 20:29
Shperblim per koken time
nga Laert më 30 Dhjetor 2009, 18:08
0 1524 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Dhjetor 2009, 18:08
Poezi ne shqip e në italishtë
nga Megi më 18 Shtator 2009, 13:45
0 1730 nga Megi Shiko postimet e fundit
më 18 Shtator 2009, 13:45
Poezi nga I-AMESHUAR
nga I-AMESHUAR më 10 Korrik 2009, 01:05
4 1497 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 19 Korrik 2009, 11:45
Posto një temë të re 16 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Tetor 2020, 20:38
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari