Sub Forums: Tradhetaret e Kombit Shqiptar ne shekuj
  Forum Tema Poste Postimi fundit
Diktatura Komuniste Diktatura Komuniste
Gjithcka mbi naten e erret 45vjecare komuniste shqiptare
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
90 822 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Qershor 2021, 09:04
Komunistet Boteror Komunistet Boteror
Cdo gje mbi diktaturen komuniste boterore dhe krimet e saj ne vende ish komuniste
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
52 248 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Janar 2021, 09:27
Ketu do gjeni gjithcka mbi shqiptaret qe shiten kombin e tyre per disa interesa te uleta personale dhe antishqiptare...
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Tradhetaret e Kombit Shqiptar ne shekuj
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 81852 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
HAXHI QEMALI - DUAM BABEN- DOVLETIN(SULLTANIN)
nga Laert më 17 Shtator 2009, 14:33
2 5032 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Maj 2019, 01:34
Edvin Rama-Demostrata barbare-21.1.2011 ''Kali i perversit''
1, 2 nga Laert më 21 Janar 2011, 21:17
17 8419 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 14 Shkurt 2017, 15:24
"Mit'hat Frashëri - Tradhtar i Kombit Shqiptar" - Resul Bedo
nga Laert më 17 Shtator 2015, 07:40
0 1146 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Shtator 2015, 07:40
ZOGU me SERBINE - MARREVESHJE TRADHETARE ANTISHQIPTARE
nga Laert më 05 Maj 2009, 15:04
2 2392 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Mars 2014, 15:03
Spiunët çamë - tradhtarë të Çamërisë Martire
nga Laert më 30 Prill 2013, 20:03
1 2480 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Prill 2013, 20:14
Turqia - Antishqiptare e betuar e Kosovës dhe Shqiprisë
nga Laert më 22 Mars 2012, 23:26
0 2365 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Mars 2012, 23:26
Arben Puto - antikatolik i tërbuar - falsifikator i Historis
nga Laert më 15 Shkurt 2012, 14:51
0 2440 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Shkurt 2012, 14:51
26 emrat e spiunve në Ambasadën Amerikane në Tiranë
nga Laert më 10 Shkurt 2012, 13:44
0 2493 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Shkurt 2012, 13:44
Historia e Shqipnis sipas Sali Berishës -17.1.2012
nga Laert më 25 Janar 2012, 23:33
2 3781 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Janar 2012, 02:04
Tri mundësitë për ta shmangur Enver Hoxhën nga sulltanati
nga Laert më 25 Janar 2011, 13:32
0 3030 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Janar 2011, 13:32
KOMUNISTËVE I DUHET “HUNI”..! Flamuri Shqiptar Jooo!
nga Laert më 24 Janar 2011, 11:48
0 1999 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Janar 2011, 11:48
Ramiz Alia dhe N.Hoxha - agjentë të UDB-ës sipas Veli Llakaj
nga Laert më 09 Tetor 2010, 15:04
1 2866 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Tetor 2010, 16:07
Aristotel Guma-Tërbimi i shkretëtirës greke kundër Shqipëris
nga Laert më 21 Shtator 2010, 09:21
4 2448 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2010, 02:13
Emin Duraku - Hero Kombtar i Jugosllave Titiste
nga Laert më 17 Maj 2010, 17:48
1 3197 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Maj 2010, 17:56
Shqiperia dhe Greqia ne NATO. Pse Greqia antishqiptare?
nga Laert më 10 Prill 2010, 23:56
1 2049 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Prill 2010, 00:09
MAQEDONIA - SHERBIMI SEKRET MAQEDON ANTISHQIPTARE
nga Laert më 09 Prill 2010, 08:56
0 2027 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Prill 2010, 08:56
A ESHT REGJISTRIMI I POPULLSISE SIPAS FEVE-TRADHTI KOMBTARE?
nga Laert më 26 Janar 2010, 21:00
2 2215 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Janar 2010, 21:20
KALVARI I VUAJTJEVE TE SHQIPTAREVE NE MAL TE ZI
nga Laert më 27 Shtator 2009, 14:10
2 2294 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Janar 2010, 12:21
Gezim Alpioni dhe Anti - Nene Tereza
nga Laert më 03 Dhjetor 2009, 14:36
0 2195 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Dhjetor 2009, 14:36
Vetura me radioaktiv pranë shtëpis Aristidh Kolës e vrau
nga Laert më 22 Nëntor 2009, 01:40
1 2415 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Nëntor 2009, 01:52
Musa Juka- Ministër i Brendshëm “i blerë” nga zbulimi anglez
nga Laert më 19 Nëntor 2009, 23:48
1 2161 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Nëntor 2009, 23:49
HASAN PRISHTINA dhe VRASESI - DORASI - Ibrahim Çelo
nga Laert më 29 Tetor 2009, 00:02
3 2500 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Tetor 2009, 00:28
TE MOS HARROJME SE CFAR NA KANE BERE GREKET
1, 2, 3 nga MAZAR-DINO më 27 Shtator 2009, 12:36
28 6753 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 23 Tetor 2009, 21:46
Luigj Gurakuqin - Kush e vrau? F. Radovani per Çatin Saraçin
nga Laert më 13 Qershor 2009, 09:27
3 3652 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Tetor 2009, 23:58
ALI PASHE TEPELENA SI HAXHI QAMILI PER ENVER HOXHEN
nga Laert më 17 Shtator 2009, 14:54
4 2831 nga MAZAR-DINO Shiko postimet e fundit
më 19 Shtator 2009, 20:23
KOSOVA DHE FEJA ISLAME E KATOLIKE
nga Laert më 29 Gusht 2009, 11:49
1 1960 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Gusht 2009, 15:14
POLITIKA E SHQIPTARËVE NË MAQEDONINË ANTISHQIPTARE
nga Laert më 14 Maj 2009, 20:38
2 1855 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Gusht 2009, 00:21
NJIHUNI ME ANTISHQIPTARE ..........
nga Laert më 18 Prill 2009, 20:29
1 2497 nga Montezuma Shiko postimet e fundit
më 24 Gusht 2009, 16:13
AGRESION ARMIQESOR NDAJ SKENDERBEUT DHE FIGURAVE KOMBTARE
nga Laert më 02 Gusht 2009, 19:59
5 1858 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Gusht 2009, 16:07
Cili ishte tradhetar i kombit: Hamza K. apo Moisi Golemi?
nga Laert më 06 Maj 2009, 11:18
2 3574 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 03 Korrik 2009, 00:30
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 13 Qershor 2021, 15:29
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari