Kritika celsi i suksesit, te pakten keshtu konceptohet kritika letrare nga kritiket e famshem letrar. Nje kend proletar i dedikuar kritikes dhe analisteve letrare konstruktive.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 8 tema · Faqe 1 prej 1
Kritike Letrare
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97736 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Migjeni - Poeti i epsheve - I fshehur në hiperbolë!
nga Laert më 13 Tetor 2011, 12:31
5 7139 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Prill 2017, 15:31
"Infeksioni" - Metastaza komuniste - Ksenofon M. Dilo
nga Laert më 09 Qershor 2014, 20:26
4 3320 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Tetor 2016, 23:38
Kryqëzimi i Prenk Jakovës nga Dritëro Agolli e Çesk Zadeja
nga Laert më 15 Shtator 2013, 09:02
0 1807 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Shtator 2013, 09:02
TRE LLOJET E HESHTJES - profesor Primo Shllaku
nga Laert më 11 Nëntor 2010, 15:34
0 2177 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Nëntor 2010, 15:34
Refleksion mbi romanin:“Saga e Abelëve” – “Saga degli Abele”
nga Laert më 15 Qershor 2010, 00:48
0 2082 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Qershor 2010, 00:48
Variacione lirike të At Fishtës sipas Daniel Gàzullit
nga Laert më 02 Qershor 2010, 08:32
0 1973 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Qershor 2010, 08:32
POLEMIKA E KRISTO FRASHERIT ME KADARENE PER KRISHTERIMIN
nga Laert më 05 Nëntor 2009, 19:21
2 2382 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 05 Nëntor 2009, 20:27
PAPERGJEGJSHMERIA E REXHEP QOSES
nga Laert më 05 Shtator 2009, 22:59
0 2164 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Shtator 2009, 22:59
Posto një temë të re 8 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 05 Dhjetor 2022, 06:07
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari