Sub Forums: Muzika
  Forum Tema Poste Postimi fundit
E huaj E huaj
Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Dedikuar muzikes se huaj dhe fansave te saj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
19 210 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Qershor 2021, 00:31
Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Muzika
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 97357 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Prenk Jakova, kur e burgosën se vuri në skenë Fishtën
nga Laert më 05 Prill 2010, 20:42
2 4362 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Nëntor 2013, 12:44
Gem Belushi(Belu)-“Unë këndoj për shqiptarët” - Filip Dedaj
nga Laert më 22 Shkurt 2013, 11:02
0 2083 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Shkurt 2013, 11:02
Mark Marku -yll i vokalit dhe i bukurisë të Gjakovës
nga Laert më 21 Shkurt 2012, 23:47
0 2246 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Shkurt 2012, 23:47
Bik Ndoja -Ludovik Ndoj Gjergji - Artisti Popullor Shkodran
nga Laert më 25 Mars 2011, 11:43
0 2693 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 25 Mars 2011, 11:43
“Jeta dhe vepra e Prof. Ramadan Sokolit” - Muzikantë
nga Laert më 03 Janar 2011, 16:06
0 2480 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Janar 2011, 16:06
Gasper Çurçia një ditë para vdekjes-Si u pushkatua në 1985?
nga Laert më 10 Shtator 2010, 20:49
1 3324 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Shtator 2010, 20:58
Hitet e fundit shqiptare ne video youtube
1, 2 nga I-AMESHUAR më 01 Qershor 2009, 15:41
16 7307 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 27 Korrik 2010, 13:39
Florinda Gjergji(Fishta) vdiq sopranoja lirike me 16.6.2010
nga Laert më 30 Gusht 2009, 08:32
3 2450 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 04 Korrik 2010, 21:46
Cili kenge fiton cmimin e pare?Cila ju pelqeu?Euro-songu2010
1, 2 nga Laert më 16 Maj 2009, 10:37
16 3916 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Maj 2010, 18:48
Luçie Miloti, 15.5.2010 - në 4 vjetorin e vdekjes
nga Laert më 17 Maj 2010, 01:11
0 2126 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Maj 2010, 01:11
Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !
1 ... 28, 29, 30 nga summer spell më 10 Shkurt 2009, 11:47
291 96811 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 09 Shkurt 2010, 20:24
Festivali i 48-te ne RTSH me 24-27 Dhjetor 2009-te
1, 2 nga I-AMESHUAR më 26 Dhjetor 2009, 12:52
12 4982 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 03 Janar 2010, 14:25
Bucete video kengesh nga legjendari Frederik Ndoci
nga I-AMESHUAR më 04 Dhjetor 2009, 22:59
4 2135 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 01:37
HISTORIA 600 VJECARE E KENGES '' O E BUKURA MORE''
nga Laert më 05 Tetor 2009, 00:19
3 2109 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 09 Tetor 2009, 23:12
ADELINA SMAJLI DHE MARTESA E RE - XHELOZIA.........
nga Kristela më 27 Shtator 2009, 10:55
0 4956 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2009, 10:55
LAVER BARIU - KLARINETA DHE PERMETI
nga Laert më 10 Shkurt 2009, 11:27
2 3573 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Shtator 2009, 13:33
AVNI MULEN E BERI ARTIST PRENK JAKOVA
nga Laert më 13 Shtator 2009, 09:14
0 2185 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Shtator 2009, 09:14
RAPSODI I MADH LEZHJAN - GJON FRROKU
nga Laert më 26 Gusht 2009, 14:10
0 2142 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Gusht 2009, 14:10
FREDERIK NDOCI DHE ISH GRUAJA LESBIKE
nga Laert më 23 Gusht 2009, 08:57
1 3341 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Gusht 2009, 23:22
Mihallaq Andrea ne 60 vjetorin e tij. Sfida dhe pasioni.
nga Laert më 19 Korrik 2009, 01:47
1 2375 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Korrik 2009, 14:33
KENGE NGA KOSOVA
nga Laert më 07 Mars 2009, 03:44
4 2111 nga Diana Shiko postimet e fundit
më 30 Qershor 2009, 11:14
Vaçe Zela ne 70 vjetorin e saj! (7 prill 1939)
nga Laert më 29 Janar 2009, 16:29
3 4653 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Qershor 2009, 19:35
Kjo këngë/videoklip kërkohet!
nga Kristela më 13 Qershor 2009, 23:44
0 1943 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 13 Qershor 2009, 23:44
Konkurs Muzike Online "I Love Music"
nga I-AMESHUAR më 09 Qershor 2009, 02:08
2 1868 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 13 Qershor 2009, 23:07
C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?
1, 2, 3, 4 nga ksanthi më 18 Prill 2009, 08:42
35 8647 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 12 Qershor 2009, 15:45
Ke kosideroni kengetarin me te madh shqiptar nder vite ?
nga ksanthi më 29 Prill 2009, 14:28
6 2232 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 04 Qershor 2009, 20:58
Gjon Kapedani-kompozitori përcillet për në banesën e fundit
nga Laert më 03 Qershor 2009, 01:25
0 1909 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Qershor 2009, 01:25
Kenga Labe
nga Laert më 29 Janar 2009, 13:20
1 1923 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Prill 2009, 17:36
POLIFONIA LABE
nga Laert më 10 Shkurt 2009, 11:35
2 1678 nga polifonialabe Shiko postimet e fundit
më 27 Prill 2009, 13:35
''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi
nga Laert më 17 Prill 2009, 21:52
2 1205 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 22:59
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 30 Nëntor 2022, 15:24
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari