Sub Forums: Muzika
  Forum Tema Poste Postimi fundit
E huaj E huaj
Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Dedikuar muzikes se huaj dhe fansave te saj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
19 210 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Qershor 2021, 00:31
Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Muzika
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 95163 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
KENGA GJIROKASTRITE
nga Laert më 09 Shkurt 2009, 00:09
4 1646 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 18 Prill 2009, 09:02
Ylber Asllani: Kultivoni dhe ruani muziken tone popullore
nga I-AMESHUAR më 17 Prill 2009, 02:13
1 1082 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2009, 07:47
Pjeter Gaci DHE VEPRAT E TIJ NE RREZIK
nga Laert më 05 Prill 2009, 01:13
0 1641 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Prill 2009, 01:13
Kenga Shkodrane
nga Laert më 08 Shkurt 2009, 22:11
7 1543 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Mars 2009, 19:33
Kanget e Anita Takes
nga Laert më 23 Mars 2009, 02:18
1 1046 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Mars 2009, 00:29
KENGE NGA SHQIPTARET E MALIT TE ZI
nga Laert më 07 Mars 2009, 03:48
0 977 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Mars 2009, 03:48
KENGA TROPOJANE
nga Laert më 08 Shkurt 2009, 23:58
1 1312 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Mars 2009, 03:40
Nje dhurate nga Shkodra patriotike
nga I-AMESHUAR më 04 Mars 2009, 00:09
1 1061 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Mars 2009, 01:23
KENGA POGRADECARE
nga Laert më 09 Shkurt 2009, 00:03
1 982 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 03 Mars 2009, 14:08
Kengetari juaj i zemres?
1, 2 nga Noa_Al më 07 Shkurt 2009, 02:24
10 2220 nga Kristela Shiko postimet e fundit
më 22 Shkurt 2009, 23:19
KENGE PATRIOTIKE
nga Laert më 11 Shkurt 2009, 01:55
0 1007 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Shkurt 2009, 01:55
DURRESI dhe QEMAL KERTUSHA
nga Laert më 09 Shkurt 2009, 01:09
0 982 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Shkurt 2009, 01:09
KLEOPATRA DHE KENGA KUKSJANE
nga Laert më 09 Shkurt 2009, 00:50
0 968 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Shkurt 2009, 00:50
KENGA VLONJATE - Meliha Doda - Ikona e Vlorës
nga Laert më 09 Shkurt 2009, 00:24
0 1324 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Shkurt 2009, 00:24
KENGA E DIBRES
nga Laert më 08 Shkurt 2009, 23:45
0 1025 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Shkurt 2009, 23:45
KENGA E SHQIPERISE MESME
nga Laert më 08 Shkurt 2009, 23:25
1 2530 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Shkurt 2009, 23:33
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 24 Shtator 2022, 21:19
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari