Fenomenet shoqerore te aktualitetit te sotem. Pra gjithcka qe ka te beje me shoqerine e sotme shqiptare. Mirsevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 29 tema · Faqe 1 prej 1
Aktuale
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 87735 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Veprat e infrastruktures se ndertimit shqiptar aktual
1, 2, 3 nga I-AMESHUAR më 15 Maj 2009, 01:00
20 5488 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 27 Qershor 2009, 00:10
KENDI I NJOFTIMIT TE KRIMEVE
nga Laert më 18 Qershor 2009, 09:21
0 2813 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Qershor 2009, 09:21
A ka kufi varferija,o miliardera socialista dhe kapitalista?
nga Laert më 07 Shtator 2010, 19:43
6 5879 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2014, 00:27
Xhamia për islamët gay e lezbike Francë, Suedi,....
nga Laert më 22 Prill 2013, 21:28
0 1914 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Prill 2013, 21:28
Gjenocidi politik, nacional, fetar k/Shqiptarve të Malit Zi!
nga Laert më 01 Tetor 2011, 10:54
0 2542 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Tetor 2011, 10:54
Mafia shqiptare
1 ... 4, 5, 6 nga Laert më 04 Prill 2009, 19:20
51 26122 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Korrik 2010, 18:06
Kujdes SHBA me moralin dhe harmonine fetare ne Shqiperi!!!
nga Laert më 30 Qershor 2010, 13:16
1 1833 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Korrik 2010, 09:02
Kosova ne syrin e CIA-s dhe Sherbimeve Sekrete euro-arabe
nga Laert më 17 Qershor 2010, 18:57
5 1794 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Qershor 2010, 21:03
BERLUSKONI U GJAKOS TURINJVE,I JANE THYER DHEMBET 13.12.2009
nga Laert më 13 Dhjetor 2009, 20:47
4 2207 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Dhjetor 2009, 17:42
Terrorizmi dhe shqiptaret
nga I-AMESHUAR më 17 Nëntor 2009, 01:50
4 2106 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 13 Dhjetor 2009, 12:41
SHBA-ja shpiku gripin e derrit-vaksinën e tij dhe SIDA.
nga Laert më 11 Dhjetor 2009, 12:01
2 1830 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Dhjetor 2009, 01:20
1 dhjetor...dita boterore kunder AIDS...
nga Noa_Al më 01 Dhjetor 2009, 14:07
5 2059 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 21:59
Alienet banoret e Universit dhe objektet fluturuese UFO
nga I-AMESHUAR më 14 Nëntor 2009, 12:49
8 2700 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 21:56
TAULANT TOLULI MISSING
nga ksanthi më 25 Nëntor 2009, 20:28
0 1885 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 25 Nëntor 2009, 20:28
MAFIA KINEZE NE SHQIPERI
nga Laert më 13 Shtator 2009, 09:51
2 1784 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 13 Nëntor 2009, 18:55
Intelektualėt, pėrtej reales dhe absurdit
nga I-AMESHUAR më 03 Nëntor 2009, 18:42
4 1800 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Nëntor 2009, 12:11
Eshte koha qe shoqeria te investoje me shume per femren
1, 2 nga Laert më 21 Gusht 2009, 11:25
13 3444 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Nëntor 2009, 22:55
Sistemi i burgjeve dhe vdekjet ne burgjet e Shqiperise
nga I-AMESHUAR më 08 Nëntor 2009, 18:56
3 2139 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 09 Nëntor 2009, 11:34
PERSE NUK VENDOSET MINIMALJA JETIKE NE SHQIPERI?
nga Laert më 23 Gusht 2009, 09:41
3 1557 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Tetor 2009, 20:44
A mund te pranojme martesat gay ne Shqiperi?
1, 2 nga I-AMESHUAR më 31 Korrik 2009, 01:42
18 7363 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Gusht 2009, 08:25
Te drejtat e femres ne diktaturen e proletariatit apo sot?
nga I-AMESHUAR më 27 Korrik 2009, 14:33
2 2274 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Korrik 2009, 16:09
Rinia nuk do të jetojë në Shqipëri
nga I-AMESHUAR më 23 Korrik 2009, 16:36
3 1604 nga Megi Shiko postimet e fundit
më 26 Korrik 2009, 12:48
"Fenomeni" Facebook!
1, 2 nga I-AMESHUAR më 13 Korrik 2009, 16:26
11 2939 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 21 Korrik 2009, 20:41
Meshkujt shqiptare ne mergim dhe femrat ne Shqiperi.
nga ksanthi më 24 Maj 2009, 00:20
2 1563 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 26 Qershor 2009, 23:58
Arsimi ne Shqiperi!
nga Noa_Al më 07 Shkurt 2009, 02:12
5 1844 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Qershor 2009, 01:00
Ngacmimet seksuale ne shkolla!!!
nga I-AMESHUAR më 28 Maj 2009, 23:32
3 2007 nga KONTI Shiko postimet e fundit
më 29 Maj 2009, 14:03
SERBET MARTOHEN ME VAJZA SHKODRANE
nga Laert më 08 Mars 2009, 17:22
7 2487 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Prill 2009, 19:16
Morali dhe Artificialja - nga bigbrotheralbania
nga I-AMESHUAR më 03 Prill 2009, 21:33
2 1567 nga katharine Shiko postimet e fundit
më 04 Prill 2009, 14:36
Dhuna ne familje!
nga Noa_Al më 22 Shkurt 2009, 17:38
2 1791 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Mars 2009, 22:03
Posto një temë të re 29 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 07 Dhjetor 2021, 18:19
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari