Fenomenet shoqerore te aktualitetit te sotem. Pra gjithcka qe ka te beje me shoqerine e sotme shqiptare. Mirsevini
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një temë të re 29 tema · Faqe 1 prej 1
Aktuale
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 63419 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Veprat e infrastruktures se ndertimit shqiptar aktual
1, 2, 3 nga I-AMESHUAR më 15 Maj 2009, 01:00
20 4100 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 27 Qershor 2009, 00:10
KENDI I NJOFTIMIT TE KRIMEVE
nga Laert më 18 Qershor 2009, 09:21
0 2298 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 18 Qershor 2009, 09:21
A ka kufi varferija,o miliardera socialista dhe kapitalista?
nga Laert më 07 Shtator 2010, 19:43
6 4479 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2014, 00:27
Xhamia për islamët gay e lezbike Francë, Suedi,....
nga Laert më 22 Prill 2013, 21:28
0 1416 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Prill 2013, 21:28
Gjenocidi politik, nacional, fetar k/Shqiptarve të Malit Zi!
nga Laert më 01 Tetor 2011, 10:54
0 2083 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Tetor 2011, 10:54
Mafia shqiptare
1 ... 4, 5, 6 nga Laert më 04 Prill 2009, 19:20
51 23574 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Korrik 2010, 18:06
Kujdes SHBA me moralin dhe harmonine fetare ne Shqiperi!!!
nga Laert më 30 Qershor 2010, 13:16
1 1318 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Korrik 2010, 09:02
Kosova ne syrin e CIA-s dhe Sherbimeve Sekrete euro-arabe
nga Laert më 17 Qershor 2010, 18:57
5 1295 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 17 Qershor 2010, 21:03
BERLUSKONI U GJAKOS TURINJVE,I JANE THYER DHEMBET 13.12.2009
nga Laert më 13 Dhjetor 2009, 20:47
4 1667 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Dhjetor 2009, 17:42
Terrorizmi dhe shqiptaret
nga I-AMESHUAR më 17 Nëntor 2009, 01:50
4 1581 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 13 Dhjetor 2009, 12:41
SHBA-ja shpiku gripin e derrit-vaksinën e tij dhe SIDA.
nga Laert më 11 Dhjetor 2009, 12:01
2 1323 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Dhjetor 2009, 01:20
1 dhjetor...dita boterore kunder AIDS...
nga Noa_Al më 01 Dhjetor 2009, 14:07
5 1549 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 21:59
Alienet banoret e Universit dhe objektet fluturuese UFO
nga I-AMESHUAR më 14 Nëntor 2009, 12:49
8 2122 nga kokërrmeli Shiko postimet e fundit
më 05 Dhjetor 2009, 21:56
TAULANT TOLULI MISSING
nga ksanthi më 25 Nëntor 2009, 20:28
0 1317 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 25 Nëntor 2009, 20:28
MAFIA KINEZE NE SHQIPERI
nga Laert më 13 Shtator 2009, 09:51
2 1348 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 13 Nëntor 2009, 18:55
Intelektualėt, pėrtej reales dhe absurdit
nga I-AMESHUAR më 03 Nëntor 2009, 18:42
4 1305 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Nëntor 2009, 12:11
Eshte koha qe shoqeria te investoje me shume per femren
1, 2 nga Laert më 21 Gusht 2009, 11:25
13 2546 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 09 Nëntor 2009, 22:55
Sistemi i burgjeve dhe vdekjet ne burgjet e Shqiperise
nga I-AMESHUAR më 08 Nëntor 2009, 18:56
3 1683 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 09 Nëntor 2009, 11:34
PERSE NUK VENDOSET MINIMALJA JETIKE NE SHQIPERI?
nga Laert më 23 Gusht 2009, 09:41
3 1149 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Tetor 2009, 20:44
A mund te pranojme martesat gay ne Shqiperi?
1, 2 nga I-AMESHUAR më 31 Korrik 2009, 01:42
18 6428 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Gusht 2009, 08:25
Te drejtat e femres ne diktaturen e proletariatit apo sot?
nga I-AMESHUAR më 27 Korrik 2009, 14:33
2 1855 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Korrik 2009, 16:09
Rinia nuk do të jetojë në Shqipëri
nga I-AMESHUAR më 23 Korrik 2009, 16:36
3 1219 nga Megi Shiko postimet e fundit
më 26 Korrik 2009, 12:48
"Fenomeni" Facebook!
1, 2 nga I-AMESHUAR më 13 Korrik 2009, 16:26
11 2273 nga ksanthi Shiko postimet e fundit
më 21 Korrik 2009, 20:41
Meshkujt shqiptare ne mergim dhe femrat ne Shqiperi.
nga ksanthi më 24 Maj 2009, 00:20
2 1144 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 26 Qershor 2009, 23:58
Arsimi ne Shqiperi!
nga Noa_Al më 07 Shkurt 2009, 02:12
5 1467 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 08 Qershor 2009, 01:00
Ngacmimet seksuale ne shkolla!!!
nga I-AMESHUAR më 28 Maj 2009, 23:32
3 1577 nga KONTI Shiko postimet e fundit
më 29 Maj 2009, 14:03
SERBET MARTOHEN ME VAJZA SHKODRANE
nga Laert më 08 Mars 2009, 17:22
7 2121 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Prill 2009, 19:16
Morali dhe Artificialja - nga bigbrotheralbania
nga I-AMESHUAR më 03 Prill 2009, 21:33
2 1152 nga katharine Shiko postimet e fundit
më 04 Prill 2009, 14:36
Dhuna ne familje!
nga Noa_Al më 22 Shkurt 2009, 17:38
2 1375 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Mars 2009, 22:03
Posto një temë të re 29 tema · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 21 Nëntor 2019, 01:12
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari