Cdo gje mbi diktaturen komuniste boterore dhe krimet e saj ne vende ish komuniste
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Komunistet Boteror
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 80773 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
22.5.1939-PAKTI RIBENTROP-CIANO- Në Trojet shqiptare
nga Laert më 27 Shtator 2009, 02:45
3 2214 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 05 Tetor 2009, 20:33
11.1.1944 PUSHKATOHET KONTI CIANO DHE VETVRASJA E MUSOLINIT
nga Laert më 27 Shtator 2009, 08:44
2 5244 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Shtator 2009, 11:51
29 SHTATORI I 1938 - MARREVESHJA E MYNIHUT
nga Laert më 26 Shtator 2009, 08:35
2 3238 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Shtator 2009, 08:39
KRONIKA E LUFTES SE DYTE BOTERORE - GJERMANIA
nga Laert më 26 Shtator 2009, 23:51
0 1067 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Shtator 2009, 23:51
KOSOVA NE MARREVESHJEN E MYNIHUT NE 29 SHTATOR 1938
nga Laert më 26 Shtator 2009, 00:33
2 1359 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Shtator 2009, 01:19
29 shtator 1938 - SHKELJA E MARREVESHJES SE MYNIHUT
nga Laert më 26 Shtator 2009, 00:19
0 850 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Shtator 2009, 00:19
1 SHTATORI I 1939 - NISI LUFTA E II-te BOTERORE
nga Laert më 01 Shtator 2009, 10:39
4 1050 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 02 Shtator 2009, 20:09
VENDET BALLTIKE-RUSIA DHE KURVA E VJETER ANGLIA
nga Laert më 01 Shtator 2009, 10:58
0 1053 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Shtator 2009, 10:58
23 GUSHT 1939 - PAKTI MOLOTOV-RIBENTROPE
nga Laert më 31 Korrik 2009, 16:34
3 874 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Gusht 2009, 23:49
13 GUSHTI 1961- DITA E NDERTIMIT TE MURIT TE BERLINIT
nga Laert më 04 Gusht 2009, 21:29
3 1123 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 13 Gusht 2009, 23:50
Permbledhje te konkluzioneve te LUFTES SE DYTE BOTERORE
nga Laert më 30 Korrik 2009, 00:00
1 1982 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Korrik 2009, 00:57
23 GUSHTI - DITA e KUJTIMIT te VIKTIMAVE te KOMUNIZMIT
nga Laert më 18 Korrik 2009, 23:35
5 883 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 29 Korrik 2009, 22:06
Prof. LESZEK KOLAKOWSKI DHE KOMUNIZMI
nga Laert më 27 Korrik 2009, 01:47
2 678 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Korrik 2009, 01:54
10 Diktatorët e botes
nga Laert më 20 Korrik 2009, 01:25
1 947 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Korrik 2009, 11:08
Enveri kinez në Londër: Në shkollën time ishim 18 Enverë
nga I-AMESHUAR më 12 Qershor 2009, 18:47
1 1105 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Qershor 2009, 19:26
TRAKTATI I VARSHAVES - BLLOKU USHTARAK KOMUNIST
nga Laert më 10 Maj 2009, 00:50
0 970 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Maj 2009, 00:50
Hapje e politikes amerikane ndaj Kubes
nga Laert më 18 Prill 2009, 23:28
2 800 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Prill 2009, 00:06
Kinezet e ruset sulmojne USA virtualisht
nga Laert më 17 Prill 2009, 00:29
1 677 nga HEN-RI Shiko postimet e fundit
më 17 Prill 2009, 10:28
Si e vlerësoni DRAPËRIN ME ÇEKANIN?
nga Laert më 11 Shkurt 2009, 18:59
4 744 nga Kome Shiko postimet e fundit
më 13 Prill 2009, 14:38
Si u veprua me Dosjet ne vendet ish komuniste?
nga Laert më 07 Prill 2009, 00:30
0 677 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Prill 2009, 00:30
Shoku Duch i kmereve te kuq kerkon falje
nga Laert më 31 Mars 2009, 20:25
1 677 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Mars 2009, 21:20
Sllobodan la si veper urrejtjen K/SHQIPTARVE E AMERIKANVE
nga Laert më 24 Mars 2009, 10:35
0 629 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 24 Mars 2009, 10:35
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 01:53
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari