Cdo gje mbi diktaturen komuniste boterore dhe krimet e saj ne vende ish komuniste
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Komunistet Boteror
  Lajmërimet Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Kjo temë ëshë e mbyllur, ju nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
nga I-AMESHUAR më 29 Prill 2009, 16:24
0 95277 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 29 Prill 2009, 16:24
  Tema Përgjigjet Shikime Postimi fundit
Fjalimi i Donald J. Trump mbi Komunizmin 18.II.2019
nga Laert më 24 Janar 2019, 14:20
8 2057 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 27 Mars 2022, 08:09
Organizatat e Soros kundërshtojnë Ligjin e Anti-Pedofilis
nga Laert më 01 Shtator 2021, 09:21
0 441 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 01 Shtator 2021, 09:21
Prift Angelo Masafra- shërbtori i Pushtetarve dhe i Italisë
1, 2, 3, 4 nga Laert më 28 Nëntor 2015, 01:35
33 8024 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Nëntor 2020, 22:19
KOSOVA DHE SERBIA NËN KOMUNIZËM
nga Laert më 16 Gusht 2009, 01:58
3 2683 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Mars 2019, 01:10
Albert Ajshtajn ishte komunist si gjithë çifutët e botës
nga Laert më 21 Nëntor 2015, 01:59
0 1457 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 21 Nëntor 2015, 01:59
Polonia-Mbi 22 mijë intelektualë polakë u vranë në BRSS-1940
nga Laert më 28 Nëntor 2010, 22:11
7 3802 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 31 Maj 2015, 16:17
Stalini - Lufta midis hebrejve sovjetik dhe Stalinit
nga Laert më 17 Korrik 2010, 14:50
2 2639 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 30 Dhjetor 2014, 18:26
19-30.X.1943 -Traktati i Mbarimit të Luftës II Botnore
nga Laert më 15 Nëntor 2014, 10:28
0 1922 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Nëntor 2014, 10:28
Autostrada Serbi – Mal të Zi- Investim Kinez kriminal
nga Laert më 28 Shtator 2014, 09:18
0 1777 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 28 Shtator 2014, 09:18
Rusia- Kisha- armike e betuar e Shqipërisë në shekuj
1, 2 nga Laert më 02 Shtator 2009, 11:07
18 7235 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shkurt 2012, 00:03
Kush është Kim Ir Seni i II-te i Koresë Veriut?
nga Laert më 23 Mars 2009, 20:20
6 2719 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Dhjetor 2011, 10:14
RUSIA - SHTET IMPERIALISTO-STALINISTE
1, 2, 3, 4 nga Laert më 06 Maj 2009, 17:40
33 10576 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 06 Shtator 2011, 22:30
Ivan Bogdanovi dogji ambasadën USA dhe Flamurin Shqiptar
nga Laert më 17 Tetor 2010, 12:23
4 2597 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 26 Prill 2011, 21:55
KUSH E RREZOI KOMUNIZMIN NE TE VERTETE NE EUROPE?
nga Laert më 07 Tetor 2009, 10:25
3 2253 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 14 Dhjetor 2010, 18:42
Çeçenia NEN TERRORIN RUSE DHE HESHTJA E PERENDIMIT
nga Laert më 04 Gusht 2009, 23:12
2 2126 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 07 Tetor 2010, 16:55
10 milion katolike ruse vdiqen-veper e çifuteve ne pushtete
nga Laert më 19 Qershor 2010, 01:51
3 2590 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Qershor 2010, 01:58
21.1.1924 -Vdekja e Testamenti i Leninit mbi Stalinin Vrases
nga Laert më 16 Janar 2010, 02:12
2 2622 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 16 Janar 2010, 03:29
ANGLIA PRO SLLAVE - KUNDER ALEANCES ITALI - SHQPERI- 1942
nga Laert më 15 Janar 2010, 02:47
0 2098 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 15 Janar 2010, 02:47
PAPA GJON PALI NE RREZIMIN E MURIT TE BERLINIT
nga Laert më 07 Tetor 2009, 09:29
3 2132 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Janar 2010, 11:28
Fr. Jerzy Popiełuszko- Martir i Kishës Polake-19.X.1984
nga Laert më 21 Dhjetor 2009, 19:50
2 2614 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Janar 2010, 01:49
Legjenda e Solidarnostit - Leh Valesa(Lech Walesa) - Polak
nga Laert më 22 Dhjetor 2009, 01:10
2 2281 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 22 Dhjetor 2009, 01:27
Diktatura komuniste në Ukrainë
nga I-AMESHUAR më 24 Nëntor 2009, 17:56
0 1999 nga I-AMESHUAR Shiko postimet e fundit
më 24 Nëntor 2009, 17:56
9.11.1989 - 20 VJETORI I RENIES TE MURIT TE BERLINIT
1, 2 nga Laert më 04 Gusht 2009, 23:00
11 4983 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Nëntor 2009, 17:16
16 TETOR 1946 VARJA E KRYGJENERALEVE - MINISTRAVE HITLERIANE
nga Laert më 08 Nëntor 2009, 02:14
5 2156 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 12 Nëntor 2009, 00:11
Nikolae Çaushesku SHBA DHE ish BRSS
nga Laert më 09 Nëntor 2009, 19:50
5 2611 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Nëntor 2009, 22:17
3 TETOR 1990 BASHKIMI ZYRTAR I DY GJERMANIVE
nga Laert më 11 Tetor 2009, 22:22
2 2122 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 20 Tetor 2009, 18:01
22.11. 1943 RUSVELT-ÇURÇILL-CAN KAI SHI KONFERENCA E KAJROS
nga Laert më 19 Tetor 2009, 16:23
0 1857 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Tetor 2009, 16:23
Konferenca e Teheranit - Rusvelt-Çurçill-Stalin-28.XI.1943
nga Laert më 19 Tetor 2009, 16:06
0 2718 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 19 Tetor 2009, 16:06
NOBELI dhe BARAK OBAMA - ÇMIMI I DHENE NGA MOSKA
nga Laert më 10 Tetor 2009, 15:05
2 2171 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 11 Tetor 2009, 13:25
CFARE ROLIT TE MIRE E TE KEQ KISHTE GORBACOVI NE RREZIMIN ..
nga Laert më 23 Shtator 2009, 13:41
3 2042 nga Laert Shiko postimet e fundit
më 10 Tetor 2009, 14:22
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Autorizimet e forumit
Ju nuk mund të hapni tema të reja
Ju nuk mund të postoni përgjigje
Ju nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Ju nuk mund të fshini postimet tuaja
Ju nuk mund të bashkëngjisni skedarë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Shtator 2022, 14:07
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari